спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9110C |
| диаметър | 345 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 52,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2541
|
|
ATE 24013002221
|
|
ATE 24O13OO2221
|
|
BOSCH 0986479747
|
|
BOSCH O986479747
|
|
Brake ENGINEERING DI956942
|
|
MINTEX MDC2262
|
|
TRW DF6149S
111.97 €
-20%
89.58 €
|
|
ZIMMERMANN 100335620
|
|
ZIMMERMANN 1OO33562O
|
|
AUDI 4G0615301
|
|
AUDI 4GO6153O1
|
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 204 коня | бензин |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 204 коня | бензин |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 300 коня | бензин |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 177 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 204 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 204 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 245 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 163 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 180 коня | бензин |
| Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | 310 коня | бензин |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 313 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 310 коня | бензин |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 211 коня | бензин |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 211 коня | бензин/ електро |
| Audi Q5 (8R) | 220 коня | бензин |
| Audi Q5 (8R) | 150 коня | дизел |
| Audi Q5 (8R) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 190 коня | бензин |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 252 коня | бензин |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 211 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 211 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 218 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 218 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 272 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 320 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 326 коня | дизел |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | 333 коня | бензин |
