спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9114RS |
| диаметър | 238 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 25 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 74,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесна главина |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16151
42.55 €
-20%
34.04 €
|
|
APEC braking DSK2826
|
|
ATE 24010801081
|
|
ATE 24O1O8O1O81
|
|
BENDIX 051428B
|
|
BENDIX 561733B
|
|
BENDIX 561868B
|
|
BENDIX 562367B
|
|
BENDIX O51428B
|
|
BOSCH 0986478557
|
|
BOSCH 0986479759
|
|
BOSCH O986478557
|
|
BOSCH O986479759
|
|
Brake ENGINEERING DI955315S
|
|
BREMBO 08583325
|
|
BREMBO 08583425
|
|
BREMBO O8583325
|
|
BREMBO O8583425
|
|
CAR 142599
|
|
FERODO DDF1517
84.33 €
-20%
67.46 €
|
|
fri.tech. DF830
|
|
fri.tech. DF830A
|
|
fri.tech. DF83O
|
|
fri.tech. DF83OA
|
|
ICER 78BD4901
|
|
ICER 78BD49O1
|
|
JURID 561733J
|
|
JURID 561868J
82.19 €
-20%
65.75 €
|
|
JURID 562367J
|
|
LPR R1035PCA
69 €
-20%
55.2 €
|
|
LPR R1O35PCA
|
|
METELLI 230516
|
|
METELLI 230537
|
|
METELLI 23O516
|
|
METELLI 23O537
|
|
MINTEX MDC1997
|
|
PAGID 54540
|
|
PAGID 5454O
|
|
QUINTON HAZELL BDC4402
|
|
QUINTON HAZELL BDC44O2
|
|
REMSA 6075
|
|
REMSA 6O75
|
|
sbs 1815203918
39.99 €
-0%
39.99 €
|
|
sbs 1815203945
68.49 €
-0%
68.49 €
|
|
sbs 18152O3918
|
|
sbs 18152O3945
|
|
TEXTAR 92154000
80.5 €
-20%
64.4 €
|
|
TEXTAR 92154OOO
|
|
TRISCAN 812025120
|
|
TRISCAN 812025149
|
|
TRISCAN 812O2512O
|
|
TRISCAN 812O25149
|
|
TRW DF2706
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
TRW DF2706BS
147.85 €
-20%
118.28 €
|
|
TRW DF2709S
|
|
TRW DF27O6
|
|
TRW DF27O6BS
|
|
TRW DF27O9S
|
|
WOKING D607500
|
|
WOKING D6O75OO
|
|
ZIMMERMANN 470244200
|
|
ZIMMERMANN 47O2442OO
|
|
RENAULT 7700780087
|
|
RENAULT 7701208054
|
|
RENAULT 7701204901
|
|
RENAULT 77O12O8O54
|
|
RENAULT 77O12O49O1
|
|
RENAULT 77OO78OO87
|
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 64 коня | дизел |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 135 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 88 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 90 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 107 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 109 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 147 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 54 коня | дизел |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 80 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 75 коня | бензин |
