спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9116RSC |
| диаметър | 249 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 30 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 74,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесна главина |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18130
|
|
A.B.S. 1813O
|
|
APEC braking DSK2608
|
|
APEC braking DSK26O8
|
|
APEC braking MDC2031
|
|
APEC braking MDC2O31
|
|
BOSCH 0986479022
|
|
BOSCH 0986479388
|
|
BOSCH 0986479400
|
|
BOSCH O9864794OO
|
|
Brake ENGINEERING DI956856S
|
|
BREMBO 08A85817
|
|
BREMBO O8A85817
|
|
FERODO DDF1695
239.08 €
-20%
191.26 €
|
|
FERODO DDF1696
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
fri.tech. DF1480A
|
|
fri.tech. DF148OA
|
|
JURATEK CIT149C
|
|
MINTEX MDC2031
|
|
MINTEX MDC2O31
|
|
SNR KF15954U
|
|
SNR KF15961U
|
|
TEXTAR 92194100
|
|
TEXTAR 921941OO
|
|
TRW DF6042BS
147.25 €
-20%
117.8 €
|
|
TRW DF6O42BS
|
|
WOKING D6106000
|
|
WOKING D61O6OOO
|
|
ZIMMERMANN 440312100
|
|
ZIMMERMANN 44O3121OO
|
|
CITROEN 424965
|
|
CITROEN 424966
|
|
PEUGEOT 424965
|
|
PEUGEOT 424966
|
| Citroen C4 II (B7) | 120 коня | бензин |
| Citroen C4 II (B7) | 95 коня | бензин |
| Citroen C4 II (B7) | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 II (B7) | 92 коня | дизел |
| Citroen C4 II (B7) | 112 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 109 коня | Бензин/Етанол |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 95 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 174 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 98 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 156 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 92 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 112 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 200 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 140 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 114 коня | дизел |
