спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9120 |
| диаметър | 345 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 72 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17804
98.33 €
-20%
78.66 €
|
|
A.B.S. 178O4
|
|
APEC braking DSK2106
|
|
APEC braking DSK21O6
|
|
ATE 24012402131
|
|
ATE 24O124O2131
|
|
BOSCH 0986479440
|
|
BOSCH O98647944O
|
|
Brake ENGINEERING DI956829S
|
|
BREMBO 09A71210
|
|
BREMBO 09A71211
|
|
BREMBO O9A71211
|
|
BREMBO O9A7121O
|
|
CAR 142168
|
|
FEBI BILSTEIN 31723
66.79 €
-20%
53.43 €
|
|
FERODO DDF1936
113.35 €
-20%
90.68 €
|
|
GIRLING 6064765
|
|
GIRLING 6O64765
|
|
ICER 78BD3409
|
|
ICER 78BD34O9
|
|
MEYLE 3155233067
|
|
MEYLE 3155233O67
|
|
PILENGA V718
|
|
QUINTON HAZELL BDC5931
|
|
REMSA 611411
|
|
TRISCAN 812011177C
|
|
TRISCAN 812O11177C
|
|
TRW DF6476S
93.57 €
-20%
74.85 €
|
|
WOKING D6114110
|
|
WOKING D611411O
|
|
ZIMMERMANN 150343820
|
|
ZIMMERMANN 15O34382O
|
|
BMW 34216765889
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 306 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 367 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
