спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9121C |
| диаметър | 350 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30,5 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 54,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18217
|
|
fri.tech. DF1545
|
|
REMSA 615121
|
|
TRISCAN 8120101072C
|
|
TRISCAN 812O1O1O72C
|
|
WOKING D6151210
|
|
WOKING D615121O
|
|
JEEP 68035012AB
|
|
JEEP 68O35O12AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 286 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 352 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 190 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 241 коня | дизел |
