спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9786 |
| диаметър | 324 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 81 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17534
95.67 €
-20%
76.53 €
|
|
AP 24886
|
|
APEC braking DSK2299
|
|
ATE 2401300117102
|
|
ATE 24O13OO1171O2
|
|
ATE 24013001171
|
|
ATE 24O13OO1171
|
|
ATE 430117
|
|
ATE 43O117
|
|
BENDIX 562272B
|
|
BOSCH 0986479002
|
|
BOSCH O986479OO2
|
|
Brake ENGINEERING DI956266
|
|
BREMBO 09916610
|
|
BREMBO 09916611
|
|
BREMBO O9916611
|
|
BREMBO O991661O
|
|
CAR 142068
|
|
CAR 142O68
|
|
FERODO DDF1243
126.03 €
-20%
100.82 €
|
|
FERODO DDF1243C
98.02 €
-20%
78.42 €
|
|
FREMAX BD0265
|
|
FREMAX BDO265
|
|
fri.tech. DF077
|
|
fri.tech. DFO77
|
|
FTE BS5460
|
|
FTE BS546O
|
|
GIRLING 6043905
|
|
GIRLING 6O439O5
|
|
HP (ZEBRA) 58160
|
|
HP (ZEBRA) 5816O
|
|
LEMFÖRDER 30803
|
|
LEMFÖRDER 3080301
|
|
LEMFÖRDER 3O8O3
|
|
LEMFÖRDER 3O8O3O1
|
|
MAGNETI MARELLI 351065820500
|
|
MAGNETI MARELLI 351O6582O5OO
|
|
MEYLE 3155213058
|
|
MEYLE 3155213058PD
|
|
MEYLE 3155213O58
|
|
MEYLE 3155213O58PD
|
|
MINTEX MDC1594
|
|
MINTEX MDC1795
|
|
MOTAQUIP VBD1179
|
|
NATIONAL NBD1217
|
|
NK 201559
64.6 €
-20%
51.68 €
|
|
NK 2O1559
|
|
OPTIMAL BS7612
|
|
PAGID 54228
|
|
PILENGA V807
71.19 €
-20%
56.95 €
|
|
PILENGA V8O7
|
|
QUINTON HAZELL BDC5460
|
|
QUINTON HAZELL BDC5460P
|
|
QUINTON HAZELL BDC546O
|
|
QUINTON HAZELL BDC546OP
|
|
sbs 1815201559
61.53 €
-0%
61.53 €
|
|
sbs 18152O1559
|
|
TEXTAR 92122800
88.16 €
-20%
70.53 €
|
|
TEXTAR 921228OO
|
|
TEXTAR 982001228
|
|
TEXTAR 98200122801
|
|
TEXTAR 982OO1228
|
|
TEXTAR 982OO1228O1
|
|
TRUSTING DF077
78.39 €
-0%
78.39 €
|
|
TRUSTING DFO77
|
|
TRW DF4390S
96.12 €
-20%
76.9 €
|
|
TRW DF439OS
|
|
ZIMMERMANN 150340700
|
|
ZIMMERMANN 150340720
|
|
ZIMMERMANN 15O34O72O
|
|
ZIMMERMANN 15O34O7OO
|
|
BMW 34116750265
|
|
BMW 3411675O265
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | бензин |
