спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9911 |
| диаметър | 290 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| вид на монтаж | шпилка |
| дълбочина | 110,6 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесна главина |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 14857
|
|
APEC braking DSK2575
|
|
BREMBO 08595910
|
|
BREMBO 08945920
|
|
BREMBO O859591O
|
|
BREMBO O894592O
|
|
MINTEX MDC1896
|
|
IVECO 1908772
|
|
IVECO 19O8772
|
|
IVECO 42470842
|
|
IVECO 4247O842
|
|
IVECO 42546401
|
|
IVECO 425464O1
|
|
IVECO 504079365
|
|
IVECO 504080994
|
|
IVECO 5O4O79365
|
|
IVECO 5O4O8O994
|
|
IVECO 93821918
|
|
IVECO 93831918
|
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 95 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 116 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
