спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9955 |
| диаметър | 347 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 59,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17595
95.67 €
-20%
76.53 €
|
|
AP 24891
|
|
APEC braking DSK2244
|
|
ATE 2401300176102
|
|
ATE 24O13OO1761O2
|
|
ATE 24013001761
|
|
ATE 24O13OO1761
|
|
ATE 430176
|
|
ATE 43O176
|
|
BOSCH 0986479260
|
|
BOSCH O98647926O
|
|
Brake ENGINEERING DI956467
|
|
Brake ENGINEERING DI956467S
|
|
BREMBO 09884130
|
|
BREMBO 09884131
|
|
BREMBO FD149000
|
|
BREMBO FD149OOO
|
|
BREMBO O9884131
|
|
BREMBO O988413O
|
|
FEBI BILSTEIN 26659
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
FERODO DDF1238
91.45 €
-20%
73.16 €
|
|
fri.tech. DF071
|
|
fri.tech. DFO71
|
|
HP (ZEBRA) 58302
|
|
HP (ZEBRA) 583O2
|
|
JURATEK VAG155
|
|
LEMFÖRDER 30860
|
|
LEMFÖRDER 3086001
|
|
LEMFÖRDER 3O86O
|
|
LEMFÖRDER 3O86OO1
|
|
MAGNETI MARELLI 351014420500
|
|
MAGNETI MARELLI 351O1442O5OO
|
|
MEYLE 1155211099
|
|
MEYLE 1155211099PD
|
|
MEYLE 1155211O99
|
|
MEYLE 1155211O99PD
|
|
MINTEX MDC1989
|
|
NK 2047108
|
|
NK 2O471O8
|
|
OPTIMAL BS7538
|
|
PAGID 54324
|
|
PILENGA V232
|
|
sbs 18152047108
69.65 €
-0%
69.65 €
|
|
sbs 18152O471O8
|
|
TEXTAR 982001324
|
|
TEXTAR 982OO1324
|
|
TRUSTING DF071
|
|
TRUSTING DFO71
|
|
TRW DF4695
|
|
TRW DF4695S
108.91 €
-20%
87.12 €
|
|
VAICO V1080076
|
|
VAICO V1O8OO76
|
|
AUDI 4F0615301G
|
|
AUDI 4FO6153O1G
|
| Audi A6 (4B2, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 335 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 335 коня | бензин |
| Audi A6 Allroad (4FH, C6) | 255 коня | бензин |
| Audi A6 Allroad (4FH, C6) | 350 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 350 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 350 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 210 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 210 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 210 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 210 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 190 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 190 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 190 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 190 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 Allroad (4FH, C6) | 190 коня | дизел |
| Audi A6 Allroad (4FH, C6) | 240 коня | дизел |
