спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG9957 |
| диаметър | 360 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 34 mm |
| минимална дебелина | 31 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 59,6 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17530
111.61 €
-20%
89.29 €
|
|
A.B.S. 1753O
|
|
APEC braking DSK2474
|
|
ATE 24013201591
|
|
ATE 24013401001
|
|
ATE 24O132O1591
|
|
ATE 24O134O1OO1
|
|
BOSCH 0986479302
|
|
BOSCH O9864793O2
|
|
Brake ENGINEERING DI956258
|
|
Brake ENGINEERING DI956258S
|
|
BREMBO 09991510
|
|
BREMBO 09991511
|
|
BREMBO O9991511
|
|
BREMBO O999151O
|
|
FERODO DDF1572
105.14 €
-20%
84.11 €
|
|
GIRLING 6042685
|
|
GIRLING 6O42685
|
|
HP (ZEBRA) 58170
|
|
HP (ZEBRA) 5817O
|
|
JURATEK VAG165
|
|
MEYLE 1155211123
|
|
MINTEX MDC2069
|
|
MINTEX MDC2O69
|
|
NATIONAL NBD1260
|
|
NATIONAL NBD126O
|
|
PAGID 54222
|
|
PILENGA V235
|
|
TEXTAR 98200122
|
|
TEXTAR 982OO122
|
|
TRISCAN 812029189
|
|
TRISCAN 812O29189
|
|
TRW DF4268
|
|
TRW DF4268S
124.24 €
-20%
99.4 €
|
|
ZIMMERMANN 100330520
|
|
ZIMMERMANN 1OO33O52O
|
|
AUDI 3D0615301F
|
|
AUDI 3DO6153O1F
|
|
AUDI 4E0615301A
|
|
AUDI 4E0615301G
|
|
AUDI 4E0615301P
|
|
AUDI 4E0615301T
|
|
AUDI 4EO6153O1A
|
|
AUDI 4EO6153O1G
|
|
AUDI 4EO6153O1P
|
|
AUDI 4EO6153O1T
|
|
VW 3D0615301F
|
|
VW 3DO6153O1F
|
|
VW 4E0615301A
|
|
VW 4E0615301G
|
|
VW 4E0615301J
|
|
VW 4E0615301P
|
|
VW 4E0615301T
|
|
VW 4EO6153O1A
|
|
VW 4EO6153O1G
|
|
VW 4EO6153O1J
|
|
VW 4EO6153O1P
|
|
VW 4EO6153O1T
|
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 420 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 313 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 320 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 350 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 450 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 233 коня | дизел |
