спирачен диск DENCKERMANN
спирачен диск
| Производител | DENCKERMANN |
| Парт номер | B130576 |
| диаметър | 262 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 60,1 mm |
| центриращ диаметър | 90 mm |
| вътрешен диаметър | 168 mm |
| отвор | 12,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011007041
|
|
DELPHI BG4037
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
FERODO DDF1410
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
FERODO DDF14101
|
|
FTE BS4988
|
|
HELLA 8DD355111721
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3315023
44.9 €
-20%
35.92 €
|
|
NK 203042
|
|
PAGID 54361
|
|
REMSA 690300
|
|
sbs 1815203042
27.2 €
-0%
27.2 €
|
|
TEXTAR 92136100
|
|
TEXTAR 98200136101
|
|
MITSUBISHI MB895200
|
|
MITSUBISHI MB928716
|
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 147 коня | бензин |
| Mitsubishi ECLIPSE II (D3_A) | 146 коня | бензин |
| Mitsubishi ECLIPSE II (D3_A) | 143 коня | бензин |
| Mitsubishi ECLIPSE II (D3_A) | 214 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 160 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 201 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 241 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 126 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 162 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 136 коня | бензин |
| Chrysler SEBRING купе (FJ) | 163 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 133 коня | бензин |
