спирачен диск DENCKERMANN
спирачен диск
| Производител | DENCKERMANN |
| Парт номер | B130587 |
| диаметър | 296 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 51 mm |
| центриращ диаметър | 67,4 mm |
| вътрешен диаметър | 163,7 mm |
| отвор | 16,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24013002071
|
|
BENDIX 562460B
|
|
BOSCH 0986479543
|
|
BREMBO 09A96910
|
|
CAR 1421510
|
|
DELPHI BG4187
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
FEBI BILSTEIN 39195
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
FTE BS7190
|
|
HELLA 8DD355116031
|
|
LPR O1028V
|
|
MINTEX MDC2112
|
|
NK 203667
|
|
PAGID 54869PRO
|
|
PILENGA V769
|
|
REMSA 6128510
|
|
ROULUNDS BRAKING WD01896
|
|
sbs 1815203667
55.08 €
-0%
55.08 €
|
|
TEXTAR 92186903
91.52 €
-20%
73.22 €
|
|
TEXTAR 98200186901
|
|
TRW DF4995S
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
ZIMMERMANN 430261420
|
|
ZIMMERMANN 430261452
|
|
OPEL 13501307
|
|
OPEL 13502213
|
|
OPEL 13579147
|
|
OPEL 569063
|
|
OPEL 569078
|
|
OPEL 569421
|
| Saab 9-5 (YS3G) | 190 коня | дизел |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | Бензин/Етанол |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3G) | 220 коня | Бензин/Етанол |
| Saab 9-5 (YS3G) | 301 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3G) | 160 коня | дизел |
