спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 08540 |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 63,4 mm |
| външен диаметър | 273 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 5,24 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1154200272
|
|
MERCEDES-BENZ 1154211312
|
|
A.B.S. 15738
50.31 €
-20%
40.25 €
|
|
AP 15600
|
|
APEC braking DSK715
|
|
ATE 24011301131
|
|
BORG & BECK BBD4832
|
|
BOSCH 0986478057
|
|
Brake ENGINEERING DI815112
|
|
BRECO BS7043
|
|
BREMBO 08151120
|
|
CAR 142456
|
|
CAR HPD456
|
|
CIFAM 800045
|
|
EUROBRAKE 5815203303
|
|
FEBI BILSTEIN 8540
|
|
FENOX TB215184
|
|
FERODO DDF008
85.99 €
-20%
68.79 €
|
|
FERODO DDF0081
|
|
FOMAR Friction FO2746
|
|
FREMAX BD3500
|
|
FTE BS1059
|
|
GIRLING 6015713
|
|
JURID 561022J
|
|
KAGER 370387
|
|
KAWE 35032
|
|
KAWE 626300
|
|
LEMFÖRDER 1091401
|
|
MAXTECH 8735100000
|
|
MAXTECH 8735106060
|
|
MAXTECH 8735106880
|
|
MAXTECH 8735106980
|
|
METELLI 230045
|
|
MEYLE 0155212004
|
|
NK 203303
|
|
NK 313303
|
|
OPTIMAL BS8798
|
|
PILENGA 5184
|
|
PROTECHNIC PRD1197
|
|
QH Benelux 55032
|
|
QH Talbros BDC1059
|
|
QUINTON HAZELL BDC1059
|
|
REMSA 626300
|
|
ROADHOUSE 626300
|
|
ROTINGER RT1248
|
|
ROTINGER RT1248T5
|
|
sbs 1815203303
33.52 €
-0%
33.52 €
|
|
sbs 1815313303
|
|
SWAG 10908540
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235033
|
|
TRUSTING DF1563
|
|
TRW DF1571
|
|
VAICO V3040004
|
|
VAN HECK RS5511
|
|
VILLAR 6281173
|
|
WOKING D626300
|
| Mercedes /8 (W114) | 120 коня | бензин |
| Mercedes /8 (W114) | 116 коня | бензин |
| Mercedes /8 купе (W114) | 130 коня | бензин |
| Mercedes /8 (W115) | 86 коня | бензин |
| Mercedes /8 (W115) | 105 коня | бензин |
| Mercedes /8 (W115) | 110 коня | бензин |
| Mercedes /8 (W115) | 55 коня | дизел |
| Mercedes /8 (W115) | 60 коня | дизел |
| Mercedes /8 (W115) | 65 коня | дизел |
