спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 08546 |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 68,5 mm |
| външен диаметър | 278 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| материал | стоманена отливка |
| повърхност | омаслен |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 6,42 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1264200005
|
|
MERCEDES-BENZ 1264200172
|
|
MERCEDES-BENZ 1264210012
|
|
A.B.S. 15743
|
|
A.B.S. 15743OE
|
|
AP 20130
|
|
APEC braking DSK593
|
|
ATE 24012201161
|
|
ATE 24112201161
|
|
BORG & BECK BBD4828
|
|
BOSCH 0986478061
|
|
Brake ENGINEERING DI924652
|
|
BRECO BS7869
|
|
BREMBO 09246520
|
|
BREMSI DBA143V
|
|
CAR 142462
|
|
CAR HPD462
|
|
CIFAM 800086
|
|
DELPHI BG2306
56.77 €
-20%
45.42 €
|
|
DJ PARTS BD1125
|
|
E.T.F. 190172
|
|
EUROBRAKE 5815203322
|
|
FEBI BILSTEIN 8546
|
|
FENOX TB217181
|
|
FERODO DDF143
58 €
-20%
46.4 €
|
|
FERODO DDF1431
136.51 €
-20%
109.21 €
|
|
FOMAR Friction FO2278
|
|
FREMAX BD0172
|
|
fri.tech. BD0370
|
|
FTE BS3443
|
|
GIRLING 6015781
|
|
HELLA 8DD355100401
|
|
HELLA PAGID 8DD355100401
|
|
JP GROUP 1363100700
|
|
JURID 561167J
|
|
KAGER 370009
|
|
KAWE 627410
|
|
LEMFÖRDER 1106003
|
|
MAXTECH 8735080000
|
|
MAXTECH 8735086060
|
|
MAXTECH 8735086880
|
|
MAXTECH 8735086980
|
|
METELLI 230086
|
|
MEYLE 0155212003
|
|
MEYLE 0155212003PD
|
|
MGA D886
|
|
MINTEX MDC252
|
|
NATIONAL NBD235
|
|
NECTO WN319
|
|
NK 203322
|
|
NK 313322
|
|
OPTIMAL BS2740
|
|
PAGID 52115
|
|
PATRON PBD1578
|
|
PILENGA V181
|
|
PROTECHNIC PRD2233
|
|
QH Benelux 55046
|
|
QH Talbros BDC3443
|
|
QUINTON HAZELL BDC3443
|
|
REMSA 627410
|
|
ROADHOUSE 627410
|
|
ROTINGER RT2197
|
|
ROTINGER RT2197T5
|
|
sbs 1815203322
43.07 €
-0%
43.07 €
|
|
sbs 1815313322
|
|
ST-TEMPLIN 0311020350
|
|
ST-TEMPLIN 0311020355
|
|
SWAG 10908546
|
|
TEXTAR 92020400
|
|
TOPRAN 400841
|
|
TRISCAN 812023102
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235018
|
|
TRUSTING DF370
|
|
TRW DF1578
|
|
VAICO V3080007
|
|
VALEO 186372
|
|
VAN HECK RS6466
|
|
VILLAR 6281207
|
|
WOKING D627410
|
|
ZIMMERMANN 400106120
|
| Mercedes S-CLASS (W126) | 156 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W126) | 185 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W126) | 218 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W126) | 204 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W126) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W126) | 241 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 185 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 195 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 218 коня | бензин |
| Mercedes SL купе (C107) | 218 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 224 коня | бензин |
| Mercedes SL купе (C107) | 185 коня | бензин |
| Mercedes SL купе (C107) | 200 коня | бензин |
| Mercedes SL купе (C107) | 225 коня | бензин |
| Mercedes SL купе (C107) | 241 коня | бензин |
