спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 11442 |
| дебелина на спирачния диск | 21 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| външен диаметър | 283 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 5,025 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15758
|
|
A.B.S. 15758OE
|
|
AP 24488
|
|
APEC braking DSK783
|
|
ATE 24012001031
|
|
ATE 24112001031
|
|
BORG & BECK BBD4839
|
|
BOSCH 0986478097
|
|
Brake ENGINEERING DI950601
|
|
BRECO BS8130
|
|
BREMBO 09578210
|
|
BREMSI DBA312V
|
|
DELPHI BG2692
59.44 €
-20%
47.55 €
|
|
FENOX TB217901
|
|
FERODO DDF312
78.32 €
-20%
62.66 €
|
|
FERODO DDF3121
|
|
fri.tech. BD0536
|
|
GIRLING 6064861
|
|
HELLA 8DD355100011
|
|
HELLA PAGID 8DD355100011
|
|
JP GROUP 1663100103
|
|
JURID 561296J
|
|
KAGER 370520
|
|
KAWE 648210
|
|
LEMFÖRDER 17349
|
|
MAXTECH 8830010000
|
|
MAXTECH 8830016060
|
|
MAXTECH 8830016880
|
|
MAXTECH 8830016980
|
|
MEYLE 4155211017PD
|
|
NATIONAL NBD150
|
|
NECTO WN743
|
|
OPTIMAL BS4820
|
|
PAGID 52602
|
|
PILENGA V901
|
|
PROTECHNIC PRD2417
|
|
QH Benelux 55186
|
|
QH Talbros BDC3601
|
|
QUINTON HAZELL BDC3601
|
|
REMSA 648210
|
|
ROADHOUSE 648210
|
|
SWAG 38911442
|
|
TEXTAR 92006100
|
|
TEXTAR 92006107
|
|
TRISCAN 812029170C
|
|
TRUSTING DF536
|
|
TRW DF6486
|
|
VAICO V4580004
|
|
VAN HECK RS8547
|
|
VILLAR 6281154
|
|
WOKING D648210
|
|
ZIMMERMANN 460101720
|
|
ZIMMERMANN 460101752
|
|
PORSCHE 477405083A
|
|
PORSCHE 477405083B
|
|
PORSCHE 90135104116
|
|
PORSCHE 90135104118
|
|
PORSCHE 90135140115
|
|
PORSCHE 91135104118
|
|
PORSCHE 91135104120
|
| Porsche 911 | 165 коня | бензин |
| Porsche 924 | 150 коня | бензин |
| Porsche 924 | 160 коня | бензин |
| Porsche 924 | 163 коня | бензин |
| Porsche 944 | 150 коня | бензин |
| Porsche 944 | 160 коня | бензин |
| Porsche 944 | 163 коня | бензин |
| Porsche 944 | 220 коня | бензин |
| Porsche 911 | 165 коня | бензин |
