спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 22878 |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| външен диаметър | 280 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 5,750 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17529
|
|
A.B.S. 17529OE
|
|
AP 25062V
|
|
APEC braking DSK2519
|
|
ATE 24012202021
|
|
BORG & BECK BBD4615
|
|
BOSCH 0986479C89
|
|
Brake ENGINEERING DI956257
|
|
BRECO BV8651
|
|
BREMBO 09990821
|
|
BREMSI DBB526V
|
|
CAR 1421214
|
|
CAR HPD1214
|
|
CIFAM 8001126C
|
|
DELPHI BG3869
|
|
DJ PARTS BD1173
|
|
FARCOM 231176
|
|
FERODO DDF1526
159.35 €
-20%
127.48 €
|
|
FERODO DDF1526C
90.35 €
-20%
72.28 €
|
|
FERODO DDF1526C1
|
|
HELLA 8DD355109861
|
|
HELLA 8DD355113321
|
|
HELLA PAGID 8DD355109861
|
|
HELLA PAGID 8DD355113321
|
|
JURID 562514JC
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
KAWE 6144710
|
|
KAWE BDRS173125
|
|
LPR A1020V
|
|
MAGNETI MARELLI 360406059301
|
|
METELLI 231126C
|
|
MEYLE 1155230006PD
|
|
MINTEX MDC1657
|
|
MINTEX MDC1758
|
|
NATIONAL NBD1259
|
|
OPTIMAL BS9010
|
|
OPTIMAL BS9010C
|
|
PAGID 54223
|
|
PAGID 54522
|
|
PROTECHNIC PRD6163
|
|
QH Benelux 57752
|
|
QH Talbros BDC5776
|
|
QUINTON HAZELL BDC5776
|
|
REMSA 6144710
|
|
ROADHOUSE 6144710
|
|
ROTINGER RT21392
|
|
ROTINGER RT21392T5
|
|
ST-TEMPLIN 0311010350
|
|
ST-TEMPLIN 0311010355
|
|
STELLOX 60201449SX
|
|
STELLOX 60204762VSX
|
|
SWAG 30922878
|
|
TEXTAR 92152200
78.85 €
-20%
63.08 €
|
|
TOPRAN 113259
|
|
TRUSTING DF1623
|
|
VALEO 186582
95.67 €
-20%
76.53 €
|
|
VALEO 297582
|
|
VAN HECK RS9887
|
|
WOKING D6144710
|
|
ZIMMERMANN 100331320
|
|
ZIMMERMANN 100331352
|
|
AUDI 4E0615601
|
|
VW 4E0615601
|
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
