спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 24462 |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| дебелина | 138 mm |
| външен диаметър | 322 mm |
| кръг на дупките | 275 mm |
| брой на дупките | 8 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 27 mm |
| тегло | 16 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 6775223
|
|
VOLVO 6775227
|
|
BERAL BCR142A
|
|
CAR 150420
|
|
CASALS 55158
|
|
COMLINE ADC9140V
|
|
DON CVD530
|
|
DSS 206091
|
|
DT 240342
|
|
DURON DCR142A
|
|
E.T.F. 19P6156
|
|
FERODO FCR142A
75.57 €
-20%
60.45 €
|
|
FOMAR Friction FO0365PRO
|
|
JURATEK VOL102
|
|
JURID 567114J
163.38 €
-20%
130.7 €
|
|
KAWE NCA101220
|
|
LEMFÖRDER 22245
|
|
LEMFÖRDER 3197101
|
|
MEYLE 5355210002
|
|
NK 204817
|
|
PE Automotive 14620200A
|
|
REMSA NCA101220
|
|
ROADHOUSE NSX101220
|
|
SBP 02VO002
|
|
sbs 1815204817
|
|
ST-TEMPLIN 031104020020
|
|
STELLOX 8500733SX
|
|
TEXTAR 93086500
|
|
VALEO 187055
|
|
WOKING NSA101220
|
