спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 24957 |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 59,3 mm |
| външен диаметър | 330 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 24 mm |
| тегло | 9,683 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2204230512
|
|
A.B.S. 18327
|
|
A.B.S. 18327OE
|
|
AP 25271V
|
|
APEC braking DSK2099
|
|
BORG & BECK BBD5143
|
|
BRECO BV8881
|
|
BREMBO 09B84211
|
|
CAR 142276
|
|
CAR HPD276
|
|
E.T.F. 190404
|
|
FERODO DDF1906C
128.28 €
-20%
102.62 €
|
|
FERODO DDF1906C1
|
|
fri.tech. BD0944
|
|
JURID 562329J
|
|
LEMFÖRDER 3456401
|
|
LPR M2071V
|
|
MAGNETI MARELLI 360406118700
|
|
MINTEX MDC2717
|
|
OPTIMAL BS7856
|
|
PAGID 55783
|
|
PILENGA V928
|
|
SWAG 10924957
|
|
TEXTAR 92278303
|
|
TRISCAN 8120231044C
|
|
TRUSTING DF944
|
|
VAICO V3080061
|
|
VAN HECK RS9720
|
|
ZIMMERMANN 400366620
|
| Mercedes S-CLASS (W220) | 500 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C215) | 500 коня | бензин |
