спирачен диск FEBI BILSTEIN
спирачен диск
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 28436 |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 29,1 mm |
| външен диаметър | 309,6 mm |
| кръг на дупките | 139,7 mm |
| материал | стомана |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 20 mm |
| тегло | 6,1 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17006
63.48 €
-20%
50.78 €
|
|
A.B.S. 17006OE
|
|
A.B.S. 17164
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
A.B.S. 17164OE
|
|
AP 24940E
|
|
APEC braking DSK2346
|
|
ASHIKA 6008811
|
|
ASHIKA 6008819
|
|
ASHUKI K01608
|
|
BORG & BECK BBD5219
|
|
BOSCH 0986478839
|
|
BOSCH 0986479S78
|
|
BOSCH F026A01242
|
|
Brake ENGINEERING DI956454
|
|
BRECO BS8559
|
|
BREMBO 09972714
|
|
BREMSI DBB034S
|
|
BREMSI DBB282V
|
|
BSF 11653V
|
|
CIFAM 800697
|
|
COMLINE ADC0921V
|
|
DELPHI BG3821
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
DJ PARTS BD1075
|
|
DJ PARTS BD1076
|
|
E.T.F. 196972
|
|
EUROBRAKE 5815205210
|
|
FARCOM 230655
|
|
FENOX TB215890
|
|
FENOX TB217555
|
|
FERODO DDF1034
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
FERODO DDF10341
|
|
FERODO DDF1034C1
|
|
FERODO DDF1282
165.66 €
-20%
132.53 €
|
|
FERODO DDF12821
|
|
FOMAR Friction FO2480
|
|
FREMAX BD6010
|
|
fri.tech. BD0795
|
|
FTE BS5373
|
|
FTE BS5373B
|
|
GIRLING 6041561
|
|
HELLA 8DD355114901
|
|
HELLA PAGID 8DD355114901
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3308016
52.55 €
-20%
42.04 €
|
|
ICER 78BD60102
|
|
JAPANPARTS DI810
|
|
JAPANPARTS DI811
|
|
JAPANPARTS DI819
|
|
JAPANPARTS JDI811
|
|
JAPANPARTS JDI819
|
|
JAPKO 60811
|
|
JAPKO 60819
|
|
JP GROUP 4763100309
|
|
JURID 562048J
70.93 €
-20%
56.74 €
|
|
JURID 562048JC
59.55 €
-20%
47.64 €
|
|
JURID 562445J
111.45 €
-20%
89.16 €
|
|
KAGER 370708
|
|
KAVO PARTS BR8715
|
|
KAVO PARTS BR8715C
|
|
KAWE 669910
|
|
LPR S5133V
|
|
MAGNETI MARELLI 360406009000
|
|
MAGNETI MARELLI 600000089390
|
|
MALÒ 1110286
|
|
MASTER-SPORT 24012202001SETMS
|
|
MAXGEAR 190960
|
|
MAXTECH 8635110000
|
|
MAXTECH 8635116060
|
|
MAXTECH 8635116880
|
|
MAXTECH 8635116980
|
|
MDR MFD2811
|
|
MDR MFD2819
|
|
METELLI 230697
|
|
METZGER 6110347
|
|
METZGER 669910
|
|
MEYLE 33155210006
|
|
MGA D1549
|
|
MINTEX MDC1591
|
|
NATIONAL NBD1213
|
|
NECTO WN1293
|
|
NECTO WN968
|
|
NiBK RN1140
|
|
NIPPARTS J3308016
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
NK 205210
|
|
NK 315210
|
|
NPS S330I12
|
|
OPEN PARTS BDR186820
|
|
OPEN PARTS BDR227320
|
|
PAGID 54705
|
|
PATRON PBD4156
|
|
R BRAKE 78RBD26010
|
|
REMSA 669910
|
|
ROADHOUSE 669910
|
|
ROTINGER RT20033
|
|
ROTINGER RT20033T5
|
|
sbs 1815205210
67.91 €
-0%
67.91 €
|
|
sbs 1815315210
|
|
ST-TEMPLIN 0311027020
|
|
ST-TEMPLIN 0311027025
|
|
STELLOX 60209979SX
|
|
STOP 562048S
|
|
SWAG 84928436
|
|
TEXTAR 92170503
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TRISCAN 812069113
|
|
TRISCAN 812069113C
|
|
TRUSTING DF795
|
|
TRW DF4156
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
VAICO V6480005
|
|
VALEO 197162
|
|
VEMA 98783
|
|
VILLAR 6281150
|
|
WAGNER WGR10341
|
|
WOKING D669910
|
|
SUZUKI 5521165D10000
|
|
SUZUKI 5521165D11000
|
|
SUZUKI 5521165D12000
|
|
SUZUKI 5521165D13
|
|
SUZUKI 5521165D13000
|
|
SUZUKI 5521165D14
|
|
SUZUKI 5521165D14000
|
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 109 коня | дизел |
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 173 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 184 коня | бензин |
