спирачен диск HELLA PAGID
спирачен диск
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DD 355 111-421 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 284 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10,1 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| височина | 61,1 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/08 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 76 mm |
| тегло | 4,75 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 54340 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA PAGID 54340
|
|
A.B.S. 17200
55.11 €
-20%
44.09 €
|
|
APEC braking DSK2126
|
|
ASHIKA 610H003
|
|
ATE 24011002861
|
|
ATE 410286
|
|
AUGROS 5290304P
|
|
BENDIX 562454B
|
|
BLUE PRINT ADG04345
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
BOSCH 0986479126
|
|
BOSCH 986479126
|
|
BOSCH BD967
|
|
BREMBO 08A44610
|
|
BREMBO 08A44611
|
|
CAR 1421158
|
|
CAR HPD1158
|
|
COMLINE ADC1036
34.88 €
-20%
27.9 €
|
|
DELPHI BG3680
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
FERODO DDF1493
77.8 €
-20%
62.24 €
|
|
FERODO DDF14931
|
|
FREMAX BD2907
|
|
FTE BS5408
|
|
HELLA PAGID 355111421
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310511
42.1 €
-20%
33.68 €
|
|
JURID 562454J
71.03 €
-20%
56.83 €
|
|
JURID 562454JC
74.91 €
-20%
59.93 €
|
|
MINTEX MDC1545
|
|
NATIONAL NBD1090
|
|
NIPPARTS J3310511
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
NK 203414
|
|
NK 313414
|
|
OPTIMAL BS8526
|
|
PAGID 54340
|
|
PAGID 54340PRO
|
|
PILENGA 5794
|
|
QUINTON HAZELL BDC5408
|
|
REMSA 675600
|
|
ROADHOUSE 675600
|
|
sbs 1815203414
31.62 €
-0%
31.62 €
|
|
TEXTAR 92134000
|
|
TEXTAR 92134003
|
|
TRW DF4287
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
VALEO 197027
|
|
WAGNER WGR14931
|
|
ZIMMERMANN 285351220
|
|
HYUNDAI 584113A300
|
|
KIA 584112Y300
|
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 136 коня | дизел |
| Hyundai TRAJET (FO) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 173 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 173 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 135 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 140 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 175 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 113 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 141 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 175 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 113 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 140 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 125 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 140 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 136 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 150 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 163 коня | бензин |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 136 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 184 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (SL) | 163 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (SL) | 136 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (SL) | 166 коня | бензин |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 174 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (TLE) | 136 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (TLE) | 177 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (TLE) | 185 коня | дизел |
