спирачен диск HELLA PAGID
спирачен диск
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DD 355 113-581 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 255 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19 mm |
| височина | 46,3 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| тегло | 5,100 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 54561 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA PAGID 54561
|
|
APEC braking DSK2515
|
|
ATE 24012202461
|
|
ATE 422246
|
|
AUGROS 5290490P
|
|
BENDIX 562455B
|
|
BLUE PRINT ADT343269
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
BOSCH 0986479430
|
|
BOSCH 986479430
|
|
BREMBO 09A70710
|
|
COMLINE ADC01126V
41.44 €
-20%
33.15 €
|
|
DELPHI BG4053
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
FERODO DDF1779
117.19 €
-20%
93.75 €
|
|
FERODO DDF17791
|
|
HELLA PAGID 355113581
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302173
48.02 €
-20%
38.42 €
|
|
JURID 562455J
|
|
JURID 562455JC
|
|
MINTEX MDC2062
|
|
NATIONAL NBD1639
|
|
NIPPARTS N3302178
91.45 €
-20%
73.16 €
|
|
NK 2045107
|
|
NK 3145107
|
|
OPTIMAL BS8820
|
|
PAGID 54561
|
|
QH Benelux HP58359
|
|
QUINTON HAZELL BDC5676
|
|
REMSA 6100510
|
|
ROADHOUSE 6100510
|
|
sbs 18152045107
32.26 €
-0%
32.26 €
|
|
TEXTAR 92156100
|
|
TRW DF4806
51 €
-20%
40.8 €
|
|
VALEO 197147
|
|
ZIMMERMANN 590280820
|
|
TOYOTA 4351252120
|
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 69 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE | 99 коня | бензин |
| Toyota IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) | 64 коня |
