спирачен диск HELLA PAGID
спирачен диск
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DD 355 116-181 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 328 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| височина | 52 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| тегло | 12,260 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 54963PRO |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA PAGID 54963PRO
|
|
VOLVO 31277342
|
|
APEC braking DSK2696
|
|
ATE 24013002121
|
|
ATE 430212
|
|
BENDIX 562672BC
|
|
BOSCH 0986479621
|
|
BOSCH 986479621
|
|
BREMBO 09B02511
|
|
CAR 1421505
|
|
COMLINE ADC1916V
|
|
DELPHI BG9085
133.39 €
-20%
106.71 €
|
|
FERODO DDF1801C
135.8 €
-20%
108.64 €
|
|
FERODO DDF1801C1
|
|
HELLA PAGID 355116181
|
|
JURID 562672JC
|
|
MINTEX MDC2198
|
|
NK 204860
|
|
NK 314860
|
|
OPTIMAL BS8310
|
|
PAGID 54963
|
|
PAGID 54963PRO
|
|
REMSA 6131910
|
|
ROADHOUSE 6131910
|
|
sbs 204860
|
|
TEXTAR 92196303
116.57 €
-20%
93.26 €
|
|
TEXTAR 92196305
|
|
TRW DF6472S
87.43 €
-20%
69.94 €
|
|
ZIMMERMANN 610371720
|
| Volvo XC60 | 241 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 286 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 185 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 205 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 175 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 238 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 203 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 243 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 304 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 136 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 245 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 306 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 329 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 230 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 150 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 190 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 190 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 220 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 306 коня | бензин |
