спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300300 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20,2 mm |
| диаметър | 256 mm |
| кръг на дупките | 86 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
