спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300312 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| диаметър | 258 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой на дупките | 6 |
| вътрешен диаметър | 132 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| височина | 56 mm |
| диаметър на главината | 87 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0063 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16910
|
|
ABE C30305ABE
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
ASHIKA 600K007
|
|
ASHUKI 09901040
|
|
BENDIX 562848BC
|
|
BLUE PRINT ADG04337
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
BLUE PRINT ADG04391
118.82 €
-20%
95.06 €
|
|
BOSCH 0986BB4348
|
|
BOSCH 0986BB4013
|
|
Brake ENGINEERING DI956201
|
|
CAR 1421150
|
|
COMLINE ADC1030V
59.29 €
-20%
47.43 €
|
|
DJ PARTS BD1259
|
|
DON MDC2275
|
|
E.T.F. 190004
|
|
FREMAX BD0004
|
|
fri.tech. BD1028
|
|
fri.tech. DF1028
|
|
FTE BS7547
|
|
HELLA 8DD355116851
|
|
HELLA 8DD355117041
|
|
HELLA 8DD355123092
|
|
HELLA PAGID 8DD355116851
|
|
HELLA PAGID 8DD355117041
|
|
HELLA PAGID 8DD355123092
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300329
|
|
HP (ZEBRA) HP57806
|
|
IPS Parts IBT1K07
|
|
ITN 102300103
|
|
JAPANPARTS DIK07
|
|
JAPANPARTS JDIK07
|
|
JAPKO 60K07
|
|
JURID 562848JC
|
|
KAGER 370694
|
|
KAISHIN CBR027
|
|
KAVO PARTS BR4205
|
|
KAVO PARTS BR4205C
|
|
KAWE 695110
|
|
KBP 38139
|
|
KBP BR4205
|
|
LPR K2006V
|
|
MAGNETI MARELLI 600000085530
|
|
MAPCO 15281
|
|
MDR MFD2K07
|
|
MINTEX MDC2207
|
|
MINTEX MDC2275
|
|
NIPPARTS J3300401
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
NK 203535
|
|
NK 313535
|
|
NPS K330A14
|
|
PAGID 55231
|
|
PAGID 55264
|
|
PARTS-MALL PRB009
|
|
QH Benelux 57806
|
|
QH Benelux BDC5002
|
|
QUINTON HAZELL BDC5002
|
|
REMSA 695110
|
|
ROADHOUSE 695110
|
|
sbs 1815203535
|
|
sbs 1815313535
|
|
TEXTAR 92223103
|
|
TEXTAR 92226400
|
|
TEXTAR 98200223101PRO
|
|
TEXTAR 98200226401
|
|
TRISCAN 812018105
|
|
TRUSTING DF1028
|
|
TRW DF7151
|
|
TRW DF7683
|
|
WOKING D695110
|
|
HYUNDAI 0K72F33251
|
|
HYUNDAI 0K72F33251A
|
|
HYUNDAI 0K72F33251B
|
|
HYUNDAI 0K72F33251C
|
|
KIA 0K72F33251
|
|
KIA 0K72F33251A
|
|
KIA 0K72F33251B
|
|
KIA 0K72F33251C
|
| Kia PREGIO кутия (TB) | 82 коня | дизел |
| Kia PREGIO кутия (TB) | 94 коня | дизел |
