спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300324 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24,2 mm |
| диаметър | 260 mm |
| брой на дупките | 6 |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 24,2 mm |
| повърхност | без покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17751
|
|
ABE C30306ABE
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
ASHIKA 600K004
|
|
ASHUKI I03255
|
|
BENDIX 562831BC
|
|
BLUE PRINT ADG04389
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
BOSCH 0986479R16
|
|
BOSCH 0986479053
|
|
BOSCH F026A05676
|
|
CAR 1421039
|
|
CIFAM 8001647
|
|
COMLINE ADC1069V
58.41 €
-20%
46.73 €
|
|
DELPHI BG4104
51.34 €
-20%
41.07 €
|
|
DJ PARTS BD1260
|
|
DON MDC2310
|
|
E.T.F. 190359
|
|
fri.tech. BD1025
|
|
fri.tech. DF1025
|
|
GIRLING 6071521
|
|
HELLA 8DD355117401
|
|
HELLA PAGID 8DD355117401
|
|
HP (ZEBRA) HP58335
|
|
IPS Parts IBT1K14
|
|
ITN 102300045
|
|
JAPANPARTS DIK04
|
|
JAPKO 60K04
|
|
JURID 562831JC
|
|
KAISHIN CBR212
|
|
KAVO PARTS BR4228
|
|
KAWE 6116410
|
|
LPR K2031V
|
|
MAGNETI MARELLI 600000085620
|
|
MDR MFD2K04
|
|
METELLI 231647
|
|
MINTEX MDC2310
|
|
NIPPARTS N3300329
70.81 €
-20%
56.65 €
|
|
NPS K330A21
|
|
PAGID 55347
|
|
PARTS-MALL PRB008
|
|
REMSA 6116410
|
|
ROADHOUSE 6116410
|
|
ROTINGER RT2816
|
|
ROTINGER RT2816T5
|
|
TEXTAR 92234700
|
|
TEXTAR 98200234701
|
|
TRISCAN 812043175
|
|
TRUSTING DF1025
52.41 €
-0%
52.41 €
|
|
TRW DF7152
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
WOKING D6116410
|
|
HYUNDAI 0K60A33251
|
|
HYUNDAI 0K60A33251A
|
|
KIA 0K60A33251
|
|
KIA 0K60A33251A
|
| Kia K2500 (SD) | 94 коня | дизел |
| Kia K2700 (SD) | 80 коня | дизел |
