спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300337 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20,2 mm |
| диаметър | 256 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| брой на дупките | 6 |
| вътрешен диаметър | 156 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 20,2 mm |
| диаметър на главината | 86 mm |
| повърхност | без покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15562
28.69 €
-20%
22.95 €
|
|
A.B.S. 15562OE
|
|
fri.tech. BD1205
|
|
fri.tech. DF1205
|
|
ITN 102300033
|
|
MAGNETI MARELLI 600000085690
|
|
TRUSTING DF1205
|
|
HYUNDAI 0SD163325X
|
|
KIA 0SD163325X
|
| Kia BESTA кутия | 65 коня | дизел |
