спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300403 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| диаметър | 294 mm |
| кръг на дупките | 109 mm |
| брой на дупките | 6 |
| вътрешен диаметър | 149 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| височина | 32,6 mm |
| диаметър на главината | 88 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0069 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
SSANGYONG 4144108030
|
|
A.B.S. 17716
73.08 €
-20%
58.46 €
|
|
A.B.S. 17716OE
|
|
ABE C30014ABE
51 €
-20%
40.8 €
|
|
ACDelco AC3283D
|
|
AP 25106
|
|
AP 25106V
|
|
APEC braking DSK2512
|
|
ASHIKA 600SS01
|
|
ASHUKI 09903040
|
|
BLUE PRINT ADG043121
64.39 €
-20%
51.51 €
|
|
BORG & BECK BBD4583
|
|
BOSCH 0986479416
|
|
Brake ENGINEERING DI956640
|
|
BRECO BS 8715
|
|
BRECO BV8715
|
|
BREMBO 09A30210
|
|
BREMBO 09A30211
|
|
BSF 11503V
|
|
CAR 1421148
|
|
CAR HPD1148
|
|
CIFAM 8001033C
|
|
COMLINE ADC1080V
|
|
DELPHI BG4112
104.3 €
-20%
83.44 €
|
|
E.T.F. 190619
|
|
FARCOM 231289
|
|
FENOX TB217763
|
|
FERODO DDF1605
176.4 €
-20%
141.12 €
|
|
FERODO DDF16051
|
|
FREMAX BD8678
|
|
fri.tech. BD1146
|
|
fri.tech. DF1146
|
|
FTE BS7758
|
|
FTE BS7758B
|
|
HELLA 8DD355114121
|
|
HELLA PAGID 8DD355114121
|
|
HP (ZEBRA) 58315
|
|
HP (ZEBRA) HP58315
|
|
ICER 78BD8678
|
|
ICER 78BD8678C
|
|
ICER 78BD86782
|
|
IPS Parts IBT1S01
|
|
ITN 102300046
|
|
ITN 10231033
|
|
JAPANPARTS DIS01
|
|
JAPKO 60S01
|
|
KAISHIN CBR228
|
|
KAVO PARTS BR7703
|
|
KAVO PARTS BR7703C
|
|
KAWE 6100010
|
|
LPR S7001V
|
|
MAGNETI MARELLI 360406071100
|
|
MAGNETI MARELLI 360406093300
|
|
MAGNETI MARELLI 600000085760
|
|
MDR MFD2S01
|
|
METELLI 231033C
|
|
MEYLE 42155210002
|
|
MINTEX MDC1899
|
|
NIPPARTS J3300403
73.38 €
-20%
58.7 €
|
|
NK 205701
|
|
NK 315701
|
|
NPS S330G07
|
|
OPEN PARTS BDR222920
|
|
OPEN PARTS BDRS222925
|
|
OPTIMAL BS8476
|
|
PAGID 54626
|
|
PATRON PBD1100
|
|
PEMEBLA P8222
|
|
PILENGA V834
|
|
PROTECHNIC PRD2486
|
|
QH Benelux BDC5559
|
|
QUINTON HAZELL BDC5559
|
|
QUINTON HAZELL BSF5559
|
|
REMSA 6100010
|
|
ROADHOUSE 6100010
|
|
ROTINGER RT20386
|
|
ROTINGER RT20386T5
|
|
sbs 1815205701
51.68 €
-0%
51.68 €
|
|
sbs 1815315701
|
|
SOLID AUTO (UK) Y106006
|
|
TEXTAR 92162600
|
|
TEXTAR 98200162601
|
|
TRISCAN 8120101022
|
|
TRISCAN 8120101022c
|
|
TRUSTING DF1146
56.76 €
-0%
56.76 €
|
|
TRW DF7234
|
|
VILLAR 6282115
|
|
WOKING D6100010
|
