спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300513 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър | 257 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките 1 | 2 |
| вътрешен диаметър | 142,5 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 45,2 mm |
| диаметър на главината | 69 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0014 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16194
|
|
A.B.S. 16194OE
|
|
ABE C30503ABE
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
ACDelco AC2209D
|
|
AP 24278
|
|
APEC braking DSK615
|
|
ASHIKA 6000060
|
|
ASHUKI 09903150
|
|
ASHUKI Y08902
|
|
ATE 24012201691
|
|
ATE 422169
|
|
BENDIX 561563B
|
|
BLUE PRINT ADC44336
89.26 €
-20%
71.41 €
|
|
BORG & BECK BBD4991
|
|
BOSCH 0986478673
|
|
Brake ENGINEERING DI955078
|
|
BRECO BS 7995
|
|
BREMBO 09528210
|
|
CAR 142962
|
|
CAR HPD962
|
|
CIFAM 800406
|
|
COMLINE ADC1005V
|
|
DELPHI BG2657
52.19 €
-20%
41.75 €
|
|
DENCKERMANN B130101
|
|
DJ PARTS BD1080
|
|
E.T.F. 192831
|
|
FENOX TB219082
|
|
FERODO DDF390
66.17 €
-20%
52.94 €
|
|
FERODO DDF3901
|
|
FERODO DRF3905
|
|
FIRST LINE FBD491
|
|
fri.tech. BD0290
|
|
fri.tech. DF290
|
|
FTE BS3773
|
|
GIRLING 6025751
|
|
HELLA 8DD355103291
|
|
HELLA PAGID 8DD355103291
|
|
HP (ZEBRA) HP57531
|
|
IPS Parts IBT1060
|
|
ITN 10230406
|
|
JAPANPARTS DI060
|
|
JAPKO 60060
|
|
JURID 561563J
|
|
KAGER 370636
|
|
KAISHIN CBR198
|
|
KAVO PARTS BR3205
|
|
KAVO PARTS BR3205C
|
|
KAWE 637610
|
|
LPR H2031V
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2575
|
|
MAGNETI MARELLI 1180124
|
|
MAGNETI MARELLI 353611801240
|
|
MAGNETI MARELLI 360406026600
|
|
MAGNETI MARELLI 600000085890
|
|
MAGNETI MARELLI DF0266
|
|
MAPCO 25520
|
|
MDR MFD2060
|
|
METELLI 230406
|
|
METZGER 1180124
|
|
MEYLE 37155210001PD
|
|
MINTEX MDC798
|
|
NATIONAL NBD222
|
|
NECTO WN691
|
|
NIPPARTS J3300513
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
NK 203403
|
|
NK 313403
|
|
NPS M330I09
|
|
NPS M330I38
|
|
OPTIMAL BS3760
|
|
PAGID 51202
|
|
PARTS-MALL PRA004
|
|
PATRON PBD2575
|
|
PEX 140211
|
|
PILENGA V690
|
|
PROTECHNIC PRD2183
|
|
QH Benelux 637610
|
|
QH Benelux BDC3773
|
|
QUINTON HAZELL 140211
|
|
QUINTON HAZELL 51202
|
|
QUINTON HAZELL BDC3773
|
|
QUINTON HAZELL BS3760
|
|
QUINTON HAZELL BS3773
|
|
REMSA 637610
|
|
ROADHOUSE 637610
|
|
ROTINGER RT2059
|
|
ROTINGER RT2059T5
|
|
sbs 1815203403
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
sbs 1815313403
|
|
SOLID AUTO (UK) M306005
|
|
SOLID AUTO (UK) M306046
|
|
STARMANN TS1336
|
|
STELLOX 1025142SX
|
|
STELLOX 60203403VSX
|
|
TEXTAR 92062800
|
|
TEXTAR 98200062801
|
|
TRISCAN 812043102
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 1035046
|
|
TRUSTING DF290
37.45 €
-0%
37.45 €
|
|
TRW DF2575
|
|
VALEO 186440
|
|
VEMA 98310
|
|
VILLAR 6281527
|
|
WOKING D637610
|
|
ZIMMERMANN 285350100
|
|
ZIMMERMANN 285350150
|
|
HYUNDAI 5171233001
|
|
HYUNDAI 5171233001AT
|
|
KIA 5171233001
|
| Hyundai SONATA II (Y-2) | 109 коня | бензин |
| Hyundai SONATA II (Y-2) | 130 коня | бензин |
| Hyundai SONATA II (Y-2) | 145 коня | бензин |
| Hyundai SONATA III (Y-3) | 105 коня | бензин |
| Hyundai SONATA III (Y-3) | 139 коня | бензин |
| Hyundai SONATA III (Y-3) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SONATA III (Y-3) | 125 коня | бензин |
| Hyundai SONATA III (Y-3) | 98 коня | бензин |
| Hyundai SONATA III (Y-3) | 95 коня | бензин |
