спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300520 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър | 277 mm |
| брой на дупките | 6 |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| височина | 45 mm |
| диаметър на главината | 87 mm |
| повърхност | с покритие |
| вътрешен диаметър | 87,05 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0076 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ACDelco AC2499D
|
|
ASHIKA 600HH20
|
|
ASHUKI 09900250
|
|
BLUE PRINT ADG043102
|
|
BOSCH 0986BB4352
|
|
CAR 142846
|
|
DELPHI BG2561
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
DELPHI BG3798
|
|
DJ PARTS BD1251
|
|
HP (ZEBRA) HP57337
|
|
JAPANPARTS DIH02
|
|
JAPANPARTS DIH20
|
|
JAPKO 60H20
|
|
KAGER 370789
|
|
KAVO PARTS BR3231
|
|
KAVO PARTS BR3249
|
|
KAVO PARTS BR3249C
|
|
KBP 38353
|
|
MDR MFD2H20
|
|
NATIONAL NBD1088
|
|
NIPPARTS J3300520
|
|
NPS H330I05
|
|
QH Benelux 58013
|
|
QUINTON HAZELL BDC5381
|
|
TRW DF7295
|
|
TTV D2499
|
|
HYUNDAI HB403101
|
|
HYUNDAI HQ232401
|
|
KIA HB403101
|
|
KIA HQ232401
|
|
MITSUBISHI MN116706
|
|
MITSUBISHI ZB403101
|
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 141 коня | бензин |
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 99 коня | дизел |
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 105 коня | дизел |
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 88 коня | дизел |
