спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300532 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| диаметър | 256 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките 1 | 2 |
| брой на дупките 2 | 2 |
| вътрешен диаметър | 143 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| височина | 45 mm |
| диаметър на главината | 69 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
