спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300906 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| диаметър | 256 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой на дупките 1 | 2 |
| брой на дупките 2 | 1 |
| вътрешен диаметър | 137,1 mm |
| височина | 46,9 mm |
| диаметър на главината | 60 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0011 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16926
59.29 €
-20%
47.44 €
|
|
ABE C30007ABE
35.51 €
-20%
28.41 €
|
|
ACDelco AC3179D
|
|
APEC braking DSK2141
|
|
ASHIKA 600W008
|
|
ASHUKI 09906090
|
|
ATE 24012407231
|
|
ATE 424723
|
|
BENDIX 562907BC
|
|
BLUE PRINT ADG04329
45.18 €
-20%
36.15 €
|
|
BLUE PRINT ADG04329C
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
BLUE PRINT ADGO4329
|
|
BORG & BECK BBD4358
|
|
BOSCH 0986479T89
|
|
Brake ENGINEERING DI955889
|
|
CIFAM 8001137
|
|
COMLINE ADC1011V
42.74 €
-20%
34.19 €
|
|
DELPHI BG3531
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
DJ PARTS BD1085
|
|
E.T.F. 198673
|
|
FEBI BILSTEIN 23539
40.72 €
-20%
32.58 €
|
|
FREMAX BD8673
|
|
fri.tech. BD0957
|
|
FTE BS5007
|
|
GIRLING 6064411
|
|
IPS Parts IBT1W08
|
|
JAPANPARTS DIW08
|
|
JAPANPARTS JDIW08
|
|
JAPKO 60W08
|
|
KAGER 370261
|
|
KAISHIN CBR003
|
|
KAWE 696010
|
|
KBP 38188
|
|
LPR 01481V
|
|
LPR O1481V
|
|
MAGNETI MARELLI 600000086220
|
|
MAPCO 25502
|
|
MASTER-SPORT 24012407231SETMS
|
|
MDR MFD2W08
|
|
METELLI 231137
|
|
MEYLE 29155210004
|
|
NATIONAL NBD1002
|
|
NIPPARTS J3300906
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
NPS D330O06
|
|
OPTIMAL BS8830
|
|
PARTS-MALL PRC005
|
|
PATRON PBD7092
|
|
PROTECHNIC PRD2523
45.34 €
-0%
45.34 €
|
|
QH Benelux 57856
|
|
QH Benelux BDC5007
|
|
QUINTON HAZELL BDC5007
|
|
REMSA 696010
|
|
ROADHOUSE 696010
|
|
SOLID AUTO (UK) D206008
|
|
SWAG 89923539
|
|
TRISCAN 812021102
|
|
TRUSTING DF957
|
|
TRW DF6441
47.35 €
-20%
37.88 €
|
|
TRW DF7092
|
|
WOKING D696010
|
|
CHEVROLET 96238673
|
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 133 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 136 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 126 коня | бензин |
