спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300907 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| диаметър | 256 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 6 |
| брой на дупките 1 | 1 |
| вътрешен диаметър | 120,1 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 41 mm |
| диаметър на главината | 60 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0120/0189 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 24857E
|
|
ASHIKA 600W005
|
|
ATE 24012401151
|
|
ATE 24032401151
|
|
ATE 424115
|
|
ATE 524115
|
|
BARUM BAR24115
|
|
BLUE PRINT ADG04323
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
BORG & BECK BBD4904
|
|
BOSCH 0986478327
|
|
BOSCH 0986479855
|
|
Brake ENGINEERING DI955015
|
|
BRECK BR305VA100
|
|
BRECO BS8523
|
|
BREMBO 09514820
|
|
BREMBO 09960824
|
|
BSG BSG65210013
|
|
CIFAM 800166
|
|
COMLINE ADC1007V
32.16 €
-20%
25.72 €
|
|
DELPHI BG2443
66.98 €
-20%
53.58 €
|
|
DENCKERMANN B130089
60.29 €
-20%
48.23 €
|
|
DITAS DFD1037
|
|
E.T.F. 199042
|
|
EUROBRAKE 5815203613
|
|
FARCOM 230815
|
|
FEBI BILSTEIN 05179
34.36 €
-20%
27.49 €
|
|
FENOX TB217065
|
|
FERODO DRF2065
|
|
fri.tech. BD0239
|
|
FTE BS3680
|
|
GALFER B1G22401151
|
|
GIRLING 6016251
|
|
HERZOG GERMANY 301214
|
|
ICER 78BD90422
|
|
IPS Parts IBT1W05
|
|
JAPANPARTS DIW05
|
|
JAPKO 60W05
|
|
JP GROUP 1263100209
|
|
KAGER 370239
|
|
KAISHIN CBR038
|
|
KAMOKA 103412
37.67 €
-0%
37.67 €
|
|
KAWE 617810
|
|
KRAFT AUTOMOTIVE 6041540
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1625
|
|
MAGNETI MARELLI 353613415240
|
|
MALÒ 1110290
|
|
MAPCO 15743
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
MASTER-SPORT 24012401151SETMS
|
|
MDR MFD2W05
|
|
METELLI 230166
|
|
METZGER 1341524
|
|
MEYLE 6155216001
|
|
MINTEX MDC692
|
|
NATIONAL NBD015
|
|
NECTO WN467
|
|
NiBK RN1017
|
|
NIPPARTS J3300907
31.48 €
-20%
25.18 €
|
|
NK 203613
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
NK 313613
|
|
NPS D330O02
|
|
OPEN PARTS BDA141220
|
|
OPTIMAL BS1780
|
|
PAGID 52415
|
|
PARTS-MALL PRC010
|
|
PEX 140428
|
|
PILENGA V065
|
|
PROFIT 50100206
|
|
PROTECHNIC PRD2101
33.48 €
-0%
33.48 €
|
|
QUINTON HAZELL 129166
|
|
QUINTON HAZELL BDC3680
|
|
REMSA 617810
|
|
ROADHOUSE 617810
|
|
SASIC 9004575J
|
|
SIMER D2030
|
|
SOLID AUTO (UK) D206005
|
|
STARLINE PB2006
|
|
STOP 561488S
|
|
SWAG 40905179
|
|
TEXTAR 98200039201
|
|
TRISCAN 812024110
|
|
TRISCAN 812024110c
|
|
TRUSTING DF239
|
|
TRW DF1625
45.63 €
-20%
36.51 €
|
|
VILLAR 6280495
|
|
WAGNER WGR02061
|
|
CHEVROLET 96179110
|
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 90 коня | бензин |
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 90 коня | бензин |
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 95 коня | бензин |
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 105 коня | бензин |
| Daewoo CIELO (KLETN) | 71 коня | бензин |
| Daewoo CIELO (KLETN) | 90 коня | бензин |
| Daewoo CIELO седан (KLETN) | 71 коня | бензин |
| Daewoo CIELO седан (KLETN) | 90 коня | бензин |
| Daewoo CIELO седан (KLETN) | 60 коня | бензин |
| Daewoo CIELO (KLETN) | 60 коня | бензин |
| Daewoo LANOS (KLAT) | 106 коня | бензин |
| Daewoo LANOS седан (KLAT) | 106 коня | бензин |
