спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300908 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър | 236 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките 1 | 2 |
| брой на дупките 2 | 1 |
| вътрешен диаметър | 121 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| височина | 41,3 mm |
| диаметър на главината | 60 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0087 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15770OE
|
|
ABE C30002ABE
20.4 €
-20%
16.32 €
|
|
ACDelco AC3724D
|
|
ASHIKA 6009910
|
|
ASHUKI 09908090
|
|
ATE 24012001151
|
|
ATE 24032001151
|
|
ATE 420115
|
|
ATE 520115
|
|
BARUM BAR20115
|
|
BLUE PRINT ADG04325
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
BORG & BECK BBD4858
|
|
Brake ENGINEERING DI951051
|
|
BRECK BR306VA100
|
|
BREMBO 09309010
|
|
BSG BSG65210014
|
|
CAR HPD504
|
|
CIFAM 800096
|
|
COMLINE ADC1008V
25.31 €
-20%
20.25 €
|
|
DELPHI BG2278
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
DJ PARTS BD1087
|
|
E.T.F. 191440
|
|
FARCOM 230814
|
|
FEBI BILSTEIN 02806
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
FENOX TB217060
|
|
FERODO DDF151
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
FERODO DRF151S
|
|
fri.tech. BD0240
|
|
FTE BS3205
|
|
FTE BS3205B
|
|
GALFER B1G22001151
|
|
GIRLING 6016091
|
|
IPS Parts IBT1W06
|
|
JAPANPARTS DI910
|
|
JAPKO 60910
|
|
JURID 561248J
|
|
KAWE 606110
|
|
LPR O1061V
25.36 €
-20%
20.29 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1609
|
|
MAGNETI MARELLI 353613406240
|
|
MAPCO 15746
21.79 €
-0%
21.79 €
|
|
MAPCO 157462
|
|
MDR MFD2910
|
|
METELLI 230096
|
|
METZGER 1340624
|
|
NAKATA NKF6022
|
|
NECTO WN397
|
|
NIPPARTS J3300908
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
NK 203608
25.27 €
-20%
20.22 €
|
|
NPS D330O01
|
|
OPTIMAL BS0610
|
|
PAGID 52413
|
|
PARTS-MALL PRC002
|
|
PEX 140419
|
|
PILENGA V060
|
|
PROTECHNIC PRD2102
28.6 €
-0%
28.6 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC3205
|
|
REMSA 606110
|
|
REMSA 877401
|
|
ROADHOUSE 606110
|
|
ROADHOUSE 877401
|
|
RUVILLE BFR133410
|
|
SASIC 9004380J
|
|
SOLID AUTO (UK) D206006
|
|
STARLINE PB2007C
|
|
SWAG 40902806
|
|
TEXTAR 98200029601
|
|
TRISCAN 812024101
|
|
TRISCAN 812024101c
|
|
TRUSTING DF240
|
|
TRW DF1609
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
VEMA 98019
|
|
VILLAR 6280482
|
|
WAGNER WGR01511
|
|
CHEVROLET 90121445
|
|
CHEVROLET 90496332
|
| Daewoo CIELO (KLETN) | 71 коня | бензин |
| Daewoo CIELO (KLETN) | 75 коня | бензин |
| Daewoo CIELO седан (KLETN) | 71 коня | бензин |
| Daewoo CIELO седан (KLETN) | 75 коня | бензин |
| Daewoo CIELO седан (KLETN) | 60 коня | бензин |
| Daewoo CIELO (KLETN) | 60 коня | бензин |
| Daewoo LANOS (KLAT) | 75 коня | бензин |
| Daewoo LANOS седан (KLAT) | 75 коня | бензин |
| Daewoo LANOS (KLAT) | 86 коня | бензин |
| Daewoo LANOS седан (KLAT) | 86 коня | бензин |
