спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300916 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| диаметър | 256 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 6 |
| брой на дупките 1 | 1 |
| вътрешен диаметър | 133,5 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| височина | 41 mm |
| диаметър на главината | 59,1 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0009 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17068
55.81 €
-20%
44.64 €
|
|
A.B.S. 17068OE
|
|
ABE C30009ABE
36.62 €
-20%
29.3 €
|
|
ACDelco AC2090D
|
|
AP 25076
|
|
APEC braking DSK818
|
|
ASHIKA 600W013
|
|
ASHUKI 09905090
|
|
ATE 24012401631
|
|
BENDIX 562681BC
|
|
BLUE PRINT ADG043167
65.21 €
-20%
52.17 €
|
|
BORG & BECK BBD4139
|
|
BOSCH 0986479006
|
|
BOSCH 0986479S65
|
|
BOSCH 0986BB4341
|
|
Brake ENGINEERING DI955872
|
|
BRECO BS 8664
|
|
BREMBO 09782020
|
|
CAR 142991
|
|
CAR HPD991
|
|
CIFAM 800718
|
|
COMLINE ADC1052V
30.77 €
-20%
24.62 €
|
|
DELPHI BG3334
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
DENCKERMANN B130164
|
|
DJ PARTS BD1651
|
|
FARCOM 230982
|
|
FEBI BILSTEIN 23541
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
FERODO DDF1565
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
FERODO DDF15651
|
|
FREMAX BD2559
|
|
FREMAX BD2836
|
|
fri.tech. DF459
|
|
FTE BS7737
|
|
GIRLING 6045471
|
|
GRAF DF29718
|
|
HELLA 8DD355107151
|
|
HELLA PAGID 8DD355107151
|
|
HP (ZEBRA) 57869
|
|
HP (ZEBRA) HP57869
|
|
ICER 78BD25592
|
|
ITN 102300418
|
|
ITN 10230054
|
|
ITN 10230166
|
|
ITN 10230607
|
|
ITN 10230718
|
|
JAPANPARTS DIW13
|
|
JAPKO 60W13
|
|
JP GROUP 3263100109
|
|
JURID 562681JC
|
|
KAGER 370004
|
|
KAMOKA 1032194
|
|
KAVO PARTS BR1207
|
|
KAVO PARTS BR1207C
|
|
KAWE 657310
|
|
KWP 129718
|
|
LPR O1171V
31.42 €
-20%
25.14 €
|
|
LPR O1451V
|
|
MAPCO 25503
|
|
MASTER-SPORT 24012401631PCSMS
|
|
MASTER-SPORT 24012401631SETMS
|
|
MAXGEAR 190701
|
|
MDR MFD2W13
|
|
METELLI 230718
|
|
METZGER 24758
|
|
METZGER 665610
|
|
MEYLE 29155210000
|
|
MGA D1688
|
|
MINTEX MDC1388
|
|
NK 205012
|
|
NK 315012
|
|
OPEN PARTS BDA198420
|
|
OPEN PARTS BDR198420
|
|
OPTIMAL BS5730
|
|
OPTIMAL BS8190
|
|
PARTS-MALL PRC003
|
|
PATRON PBD4547
|
|
PROTECHNIC PRD2354
39.76 €
-0%
39.76 €
|
|
QH Benelux BDC4767
|
|
QUINTON HAZELL 3263100109
|
|
QUINTON HAZELL BDC4767
|
|
QUINTON HAZELL BSF4767
|
|
REMSA 657310
|
|
ROADHOUSE 657310
|
|
ROTINGER RT2431
|
|
ROTINGER RT2431T5
|
|
STARMANN TS1523
|
|
STARMANN TS2021
|
|
SWAG 89923541
|
|
TEXTAR 92102600
|
|
TRISCAN 812021112
|
|
TRUSTING DF459
|
|
TRW DF4505
|
|
VAICO V5180002
|
|
VALEO 186743
|
|
VILLAR 6282045
|
|
WOKING D657310
|
|
ZIMMERMANN 185395150
|
|
CHEVROLET 96286933
|
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 103 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 103 коня | бензин |
