спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3301009 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 34 mm |
| диаметър | 320 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вътрешен диаметър | 155 mm |
| височина | 49,2 mm |
| диаметър на главината | 68,04 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ABE C31098ABE
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
APEC braking DSK2901
|
|
ASHUKI 09902901
|
|
ASHUKI N01438HD
|
|
BLUE PRINT ADN143157
129.76 €
-20%
103.81 €
|
|
BOSCH 0986479T32
|
|
FREMAX BD4204
|
|
ITN 102300403
|
|
ITN 102300482
|
|
KAISHIN CBR343
|
|
KAVO PARTS BR6797
|
|
KAWE 6124410
|
|
MAGNETI MARELLI 600000086320
|
|
MEYLE 36155210030
|
|
MEYLE 36155210030PD
|
|
NiBK RN1427
|
|
REMSA 6124410
|
|
ROADHOUSE 6124410
|
|
ROTINGER RT4555
|
|
ROTINGER RT4555T5
|
|
WOKING D6124410
|
|
NISSAN 40206CL70A
|
|
NISSAN 40206CL70B
|
| Infiniti M (Y51) | 306 коня | бензин/ електро |
| Infiniti FX | 280 коня | бензин |
| Infiniti FX | 316 коня | бензин |
| Lexus RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) | 276 коня | бензин |
| Infiniti EX | 238 коня | дизел |
| Infiniti G седан | 320 коня | бензин |
| Infiniti G седан | 320 коня | бензин |
| Infiniti EX | 320 коня | бензин |
| Infiniti G купе | 320 коня | бензин |
| Infiniti G кабриолет | 320 коня | бензин |
| Infiniti M (Y51) | 320 коня | бензин |
| Infiniti M (Y51) | 238 коня | дизел |
| Infiniti Q70 (Y51) | 170 коня | дизел |
