спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3301040 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър | 280 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой на дупките 1 | 2 |
| вътрешен диаметър | 143,8 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 49,3 mm |
| диаметър на главината | 68 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16040
67.76 €
-20%
54.21 €
|
|
A.B.S. 16040OE
|
|
ABE C31040ABE
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
ACDelco AC3137D
|
|
AP 24263
|
|
APEC braking DSK690
|
|
ASHIKA 6001140
|
|
ASHUKI N01330
|
|
ATE 24012201741
|
|
ATE 422174
|
|
BENDIX 561536B
|
|
BLUE PRINT ADN14338
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
BORG & BECK BBD5015
|
|
BOSCH 0986478833
|
|
BOSCH 0986AB5191
|
|
BOSCH 0986AB9695
|
|
BRECO BS 7987
|
|
BREMBO 09525410
|
|
CAR 142801
|
|
CAR HPD801
|
|
COMLINE ADC0216V
|
|
DELPHI BG2682
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
E.T.F. 198801
|
|
FENOX TB217892
|
|
FERODO DDF600
162.1 €
-20%
129.68 €
|
|
FERODO DDF6001
|
|
FERODO DRF600S
|
|
FIRST LINE FBD532
|
|
FREMAX BD8801
|
|
FTE BS3813
|
|
ICER 78BD8801C
|
|
ICER 78BD88012
|
|
IPS Parts IBT1140
|
|
ITN 102300226
|
|
JAPANPARTS DI140
|
|
JAPANPARTS JDI140
|
|
JAPKO 60140
|
|
JURID 561536J
|
|
KAGER 370615
|
|
KAISHIN CBR162
|
|
KAVO PARTS BR6727
|
|
KAVO PARTS BR6727C
|
|
LPR N2361V
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2574
|
|
MAGNETI MARELLI 353613254240
|
|
MAGNETI MARELLI 360406035100
|
|
MAPCO 45522
|
|
MDR MFD2140
|
|
MEYLE 36155210013PD
|
|
NATIONAL NBD367
|
|
NECTO WN689
|
|
NiBK RN1036
|
|
NIPPARTS J3301040
37.96 €
-20%
30.36 €
|
|
NK 202247
|
|
NK 312247
|
|
NPS N330N40
|
|
OPTIMAL BS4740
|
|
PAGID 52326
|
|
PATRON PBD2574
|
|
PEX 140392
|
|
PILENGA V892
|
|
PROTECHNIC PRD2247
57.13 €
--0%
57.13 €
|
|
QH Benelux 53954
|
|
QH Benelux 647410
|
|
QH Benelux BDC3813
|
|
QUINTON HAZELL BDC3813
|
|
QUINTON HAZELL BS3813
|
|
QUINTON HAZELL BS4740
|
|
REMSA 647410
|
|
ROADHOUSE 647410
|
|
ROTINGER RT2110
|
|
ROTINGER RT2110T5
|
|
RUVILLE BFR520910
|
|
sbs 1815202247
53.9 €
-0%
53.9 €
|
|
sbs 1815312247
|
|
SOLID AUTO (UK) N106034
|
|
STARMANN TS1427
|
|
TEXTAR 98200069901
|
|
TRISCAN 812014136
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 1035047
|
|
VALEO 186636
|
|
VEMA 98438
|
|
VILLAR 6281307
|
|
ZIMMERMANN 200250800
|
|
ZIMMERMANN 200250850
|
|
NISSAN 402062L903
|
|
NISSAN 4020688E01
|
|
NISSAN 4020688E04
|
|
NISSAN 4020688E05
|
|
NISSAN 40206WA001
|
| Nissan MAXIMA II (J30) | 170 коня | бензин |
| Nissan MAXIMA QX (A32) | 140 коня | бензин |
