спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3301083 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| диаметър | 280 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вътрешен диаметър | 143 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| височина | 49,3 mm |
| диаметър на главината | 68 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17143
|
|
ATE 24012801401
|
|
ATE 428140
|
|
BLUE PRINT ADN14398
|
|
BORG & BECK BBD4327
|
|
BOSCH 0986479030
|
|
BOSCH 0986AB6306
|
|
DELPHI BG3730
|
|
DELPHI BG3816
132.94 €
-20%
106.35 €
|
|
FIRST LINE FBD1338
|
|
FTE BS5346
|
|
HELLA PAGID 8DD355108011
|
|
IPS Parts IBT1158
|
|
JAPANPARTS JDI158
|
|
KAVO PARTS BR6774
|
|
KAWE 38376
|
|
KBP 38376
|
|
MAGNETI MARELLI 600000086670
|
|
MAPCO 45518
|
|
MINTEX MDC1578
|
|
NATIONAL NBD1164
|
|
NIPPARTS J3301083
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
NPS N330N11
|
|
PAGID 50343
|
|
QH Benelux 58036
|
|
QH Benelux BDC5346
|
|
QUINTON HAZELL BDC5237
|
|
QUINTON HAZELL BDC5346
|
|
QUINTON HAZELL BS5237
|
|
RUVILLE BFR523410
|
|
TRW DF4316
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
VEMA 98690
|
|
ZIMMERMANN 200251500
|
|
ZIMMERMANN 200251550
|
|
NISSAN 402063Y502
|
|
NISSAN 402063Y503
|
| Nissan MAXIMA QX (A33) | 140 коня | бензин |
| Nissan MAXIMA QX (A33) | 200 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 114 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 165 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 136 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 136 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 140 коня | бензин |
