спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3301098 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 238 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките 1 | 2 |
| минимална дебелина | 17,7 mm |
| вътрешен диаметър | 123,9 mm |
| височина | 41,4 mm |
| диаметър на главината | 61 mm |
| повърхност | без покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI E92510
|
|
ASHUKI N01376
|
|
BENDIX 561336BC
|
|
BORG & BECK BBD4877
|
|
BOSCH 0986478276
|
|
Brake ENGINEERING DI951880
|
|
CASALS 55428
|
|
FERODO DDF158
58.8 €
-20%
47.04 €
|
|
FERODO DDF158C
29.2 €
-20%
23.36 €
|
|
FERODO DDF158C1
|
|
HP (ZEBRA) HP55396
|
|
ITN 10230110
|
|
JP GROUP 4063101409
|
|
JURID 561336JC
|
|
KAGER 370173
|
|
KAVO PARTS BR6808C
|
|
MAGNETI MARELLI 600000086780
|
|
METZGER 6110071
|
|
MEYLE 16155210003PD
|
|
NECTO WN403
|
|
NIPPARTS N3301110
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
PATRON PBD1016
|
|
QUINTON HAZELL 4063101409
|
|
ROTINGER RT2040
|
|
ROTINGER RT2040T5
|
|
TRISCAN 812025104c
|
|
WAGNER WGR01581
|
|
NISSAN 4020600Q0D
|
| Nissan KUBISTAR (X76) | 57 коня | дизел |
