спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3301099 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 302 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой на дупките 1 | 1 |
| минимална дебелина | 24,5 mm |
| вътрешен диаметър | 160,6 mm |
| височина | 69,8 mm |
| диаметър на главината | 90 mm |
| кръг на дупките | 130 mm |
| повърхност | без покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18164
|
|
A.B.S. 18164OE
|
|
AP 25372
|
|
ASHIKA 6001169
|
|
ASHUKI N01435
|
|
ATE 24012802521
|
|
BENDIX 562713BC
|
|
BLUE PRINT ADR164312
58.79 €
-20%
47.03 €
|
|
BORG & BECK BBD5941S
|
|
BOSCH 0986479716
|
|
Brake ENGINEERING DI956947
|
|
BRECO BS8982
|
|
BREMBO 09B63310
|
|
CAR 1421578
|
|
CIFAM 8001286C
|
|
FEBI BILSTEIN 39346
65.45 €
-20%
52.36 €
|
|
FREMAX BD8766
|
|
GIRLING 6061315
|
|
ITN 10231286
|
|
JAPANPARTS DI169
|
|
JAPKO 60169
|
|
JURID 562713JC
|
|
KAGER 371256
|
|
KAISHIN CBR557
|
|
KAMOKA 103293
|
|
KAVO PARTS BR6827
|
|
KAVO PARTS BR6827C
|
|
MAGNETI MARELLI 360406101030
|
|
MAGNETI MARELLI 600000086790
|
|
MALÒ 1110150
|
|
MDR MFD2169
|
|
METELLI 231286C
|
|
METZGER 6110010
|
|
METZGER 6110687
|
|
METZGER 6147510
|
|
MEYLE 6155210049
|
|
NATIONAL NBD1768
|
|
NIPPARTS N3301109
61.56 €
-20%
49.25 €
|
|
NK 203976
|
|
NK 313976
|
|
NPS N330N112
|
|
OPEN PARTS BDA265420
|
|
ROTINGER RT4552
|
|
ROTINGER RT4552T5
|
|
sbs 1815203976
67.9 €
-0%
67.9 €
|
|
sbs 1815313976
|
|
ST-TEMPLIN 0311083770
|
|
SWAG 60939346
|
|
TRISCAN 812024167
|
|
TRISCAN 812024167c
|
|
TRW DF6131S
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
ZIMMERMANN 430262520
|
|
NISSAN 4020600Q0G
|
| Nissan NV400 автобус | 101 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 101 коня | дизел |
| Nissan NV400 автобус | 125 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 125 коня | дизел |
| Nissan NV400 автобус | 146 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 146 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 125 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 146 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 101 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 125 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Nissan NV400 кутия | 150 коня | дизел |
| Nissan NV400 (бордова) платформа/ шаси | 150 коня | дизел |
