спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3301104 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 296 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 24 mm |
| вътрешен диаметър | 146,5 mm |
| височина | 44 mm |
| диаметър на главината | 68 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18109
|
|
ABE C31114ABE
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
APEC braking DSK2986
|
|
ASHIKA 6001172
|
|
ASHUKI 09900011
|
|
BENDIX 562723BC
|
|
BLUE PRINT ADN143155
73.38 €
-20%
58.7 €
|
|
BOSCH 0986479U24
|
|
CAR 1421602
|
|
COMLINE ADC0293V
|
|
E.T.F. 192713
|
|
fri.tech. DF1553
|
|
GIRLING 6065331
|
|
JAPANPARTS DI172
|
|
JAPKO 60172
|
|
JURID 562723JC
|
|
KAVO PARTS BR6833
|
|
KAVO PARTS BR6833C
|
|
KAWE 6158010
|
|
MAGNETI MARELLI 600000086840
|
|
NiBK RN1469
|
|
NIPPARTS N3301100
|
|
NIPPARTS N3301116
51.16 €
-20%
40.93 €
|
|
REMSA 6158010
|
|
ROADHOUSE 6158010
|
|
TRISCAN 812014186
|
|
TRISCAN 8120NP000278
|
|
TRUSTING DF1553
|
|
TRW DF6533
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
WOKING D6158010
|
|
ZIMMERMANN 200252720
|
|
NISSAN 402061KC3A
|
| Nissan JUKE (F15) | 190 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 200 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 200 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 214 коня | бензин |
| Nissan PULSAR хетчбек (C13) | 190 коня | бензин |
