спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3302070 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| диаметър | 257 mm |
| кръг на дупките | 110 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вътрешен диаметър | 120 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| височина | 46,6 mm |
| диаметър на главината | 84 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0052 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15659
|
|
A.B.S. 15659OE
|
|
ASHIKA 6002270
|
|
ASHUKI T60276
|
|
ATE 24012501181
|
|
ATE 425118
|
|
BENDIX 561301B
|
|
BENDIX 561301BC
|
|
BLUE PRINT ADT34324
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
BLUE PRINT ADT34398
|
|
BORG & BECK BBD4044
|
|
BOSCH 0986478397
|
|
BOSCH 0986AB6386
|
|
BOSCH 0986AB9599
|
|
BOSCH 0986AB9768
|
|
BOSCH F026A00813
|
|
BREMBO 09501710
|
|
CAR 142935
|
|
CAR HPD935
|
|
COMLINE ADC0110V
|
|
DON MDC976
|
|
FERODO DDF416
55.19 €
-20%
44.15 €
|
|
FERODO DDF4161
|
|
FERODO DDF526
78.14 €
-20%
62.51 €
|
|
FIRST LINE FBD062
|
|
FREMAX BD5180
|
|
fri.tech. BD0414
|
|
fri.tech. DF414
|
|
FTE BS3603
|
|
HELLA 8DD355102191
|
|
HELLA PAGID 8DD355102191
|
|
HP (ZEBRA) HP55686
|
|
ICER 78BD5180
|
|
ICER 78BD5180C
|
|
ICER 78BD51802
|
|
IPS Parts IBT1238
|
|
JAPANPARTS DI270
|
|
JAPANPARTS JDI270
|
|
JAPKO 60270
|
|
JURID 561301JC
|
|
JURID 561422J
|
|
KAISHIN CBR187
|
|
LEMFÖRDER 1908501
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1927
|
|
MAGNETI MARELLI 600000087040
|
|
MDR MFD2270
|
|
METZGER 1522724
|
|
MINTEX MDC976
|
|
NATIONAL NBD276
|
|
NiBK RN1026
|
|
NIPPARTS J3302038
37.14 €
-20%
29.72 €
|
|
NIPPARTS J3302069
|
|
NK 204521
|
|
NPS T330A138
|
|
NPS T330A38
|
|
PAGID 53932
|
|
PEX 140550
|
|
PILENGA V654
|
|
QH Benelux 55686
|
|
QH Benelux 640510
|
|
QUINTON HAZELL 129716
|
|
QUINTON HAZELL BDC3603
|
|
QUINTON HAZELL BS3603
|
|
REMSA 640510
|
|
ROADHOUSE 640510
|
|
sbs 1815204521
|
|
SOLID AUTO (UK) T106016
|
|
ST-TEMPLIN 0311027400
|
|
STELLOX 60201249SX
|
|
TEXTAR 92050400
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
TEXTAR 92080300
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
TEXTAR 98200050401
|
|
TEXTAR 98200080301
|
|
TRISCAN 812013113
|
|
TRUSTING DF414
|
|
TRW DF1927
|
|
VALEO 186696
|
|
VEMA 98550
|
|
TOYOTA 4351226040
|
|
TOYOTA 4351226070
|
|
TOYOTA 4351235180
|
|
TOYOTA 4351235260
|
|
VW J4351235180
|
| Volkswagen TARO | 83 коня | бензин |
| Volkswagen TARO | 80 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 80 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 94 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 83 коня | бензин |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 79 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 79 коня | дизел |
| Volkswagen TARO | 83 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 83 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 88 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV (бордова) платформа/ шаси (LXH1_, RCH1_, KLH1_) | 83 коня | дизел |
