спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3302120 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър | 255 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките 1 | 2 |
| вътрешен диаметър | 131,1 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 48,1 mm |
| диаметър на главината | 55 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0019 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16234
32.89 €
-20%
26.31 €
|
|
ASHUKI T60104
|
|
BLUE PRINT ADT34370
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
FERODO DDF794C
43.03 €
-20%
34.43 €
|
|
MAGNETI MARELLI 600000087340
|
|
MEYLE 30155210088
|
|
NIPPARTS J3302120
32.48 €
-20%
25.98 €
|
|
QH Benelux BDC4587
|
|
ST-TEMPLIN 0311027725
|
|
STARLINE PB2077C
|
|
TOYOTA 4351202040
|
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 86 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 69 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 69 коня | дизел |
