спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD2135-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 242 mm |
| дебелина | 19 mm |
| височина | 40,5 mm |
| минимална дебелина | 17,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 86 mm |
| кръг на дупките | 104 mm |
| тегло | 9.100 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD2135-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011901091
|
|
BOSCH 0986478674
|
|
BREMBO 09500410
|
|
FREMAX BD2135
|
|
ICER 78BD21352
|
|
LUCAS DF1958
|
|
LUCAS CAV DF1958
|
|
LUCAS DIESEL DF1958
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1958
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF1958
|
|
LUCAS TVS DF1958
|
|
REMSA 37410
|
|
REMSA 637410
|
|
ROADHOUSE 637410
|
|
TRW DF1958
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
HYUNDAI 5171221350
|
|
HYUNDAI 5171221A00
|
|
HYUNDAI 5171221B00
|
|
HYUNDAI 5171224100
|
|
HYUNDAI 5171232300
|
|
HYUNDAI 5171232A00
|
|
HYUNDAI 5816131010
|
|
HYUNDAI 5H16131000
|
|
HYUNDAI 5H16131010
|
| Hyundai ACCENT I (X-3) | 60 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT I (X-3) | 75 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT I (X-3) | 84 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT I (X-3) | 88 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT седан (X-3) | 60 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT седан (X-3) | 75 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT седан (X-3) | 84 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT седан (X-3) | 88 коня | бензин |
| Hyundai PONY (X-2) | 58 коня | бензин |
| Hyundai PONY (X-2) | 72 коня | бензин |
| Hyundai PONY (X-2) | 83 коня | бензин |
| Hyundai PONY (X-2) | 84 коня | бензин |
| Hyundai PONY / EXCEL седан (X-2) | 72 коня | бензин |
| Hyundai PONY / EXCEL седан (X-2) | 83 коня | бензин |
| Hyundai S COUPE (SLC) | 84 коня | бензин |
| Hyundai S COUPE (SLC) | 88 коня | бензин |
| Hyundai S COUPE (SLC) | 116 коня | бензин |
| Hyundai PONY / EXCEL седан (X-2) | 84 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT I (X-3) | 99 коня | бензин |
| Hyundai ACCENT седан (X-3) | 99 коня | бензин |
| Hyundai PONY седан (X-1) | 68 коня | бензин |
| Hyundai PONY седан (X-1) | 72 коня | бензин |
