спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD2218-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина | 22 mm |
| височина | 79,5 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 75 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| тегло | 17.270 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD2218-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012202241
|
|
BENDIX 562327B
|
|
BOSCH 0986479166
|
|
DELPHI BG3943
65.21 €
-20%
52.17 €
|
|
FEBI BILSTEIN 24809
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
FERODO DDF1297
82.14 €
-20%
65.71 €
|
|
FREMAX BD2218
|
|
ICER 78BD22182
|
|
LUCAS DF4388
|
|
LUCAS CAV DF4388
|
|
LUCAS DIESEL DF4388
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4388
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4388
|
|
LUCAS TVS DF4388
|
|
NK 201565
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
QH Benelux BDC7070
|
|
QUINTON HAZELL BDC7070
|
|
SAFELINE BRAKE PADS 09957310
|
|
TRW DF4388
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
ZIMMERMANN 150343200
|
|
BMW 34213332217
|
| BMW X3 (E83) | 163 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 211 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 231 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 192 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 204 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 150 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 272 коня | бензин |
| BMW X3 (E83) | 177 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 143 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
