спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD2315-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 276 mm |
| дебелина | 19 mm |
| височина | 60 mm |
| минимална дебелина | 17,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 75 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| тегло | 10.250 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD2315-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011901071
|
|
BOSCH 0986478642
|
|
BREMBO 09772710
|
|
FREMAX BD2315
|
|
ICER 78BD23152
|
|
LUCAS DF2767
|
|
LUCAS CAV DF2767
|
|
LUCAS DIESEL DF2767
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2767
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF2767
|
|
LUCAS TVS DF2767
|
|
REMSA 45810
|
|
REMSA 645810
|
|
ROADHOUSE 645810
|
|
TRW DF2767
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
BMW 34211162315
|
|
BMW 34211165211
|
| BMW 3 Touring (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 193 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E36) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 163 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 118 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 136 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 Compact (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 143 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Compact (E46) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 (E90) | 163 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 116 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 163 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 150 коня | бензин |
| BMW 3 (E90) | 150 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E91) | 150 коня | дизел |
