спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD2376-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 257 mm |
| дебелина | 22 mm |
| височина | 36 mm |
| минимална дебелина | 20,6 mm |
| брой/разположение на дупките | 6 |
| диаметър на главината на колелото | 88 mm |
| кръг на дупките | 109 mm |
| тегло | 11.150 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD2376-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BEDFORD 53707
|
|
BEDFORD 8943619270
|
|
VAUXHALL 8943619270
|
|
VAUXHALL 94172376
|
|
ATE 24012201561
|
|
BOSCH 0986478596
|
|
BREMBO 09557710
|
|
FREMAX BD2376
|
|
ICER 78BD23762
|
|
LUCAS DF3049
|
|
LUCAS CAV DF3049
|
|
LUCAS DIESEL DF3049
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF3049
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF3049
|
|
LUCAS TVS DF3049
|
|
REMSA 18810
|
|
REMSA 618810
|
|
ROADHOUSE 618810
|
|
TRW DF3049
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
ISUZU 8941723761
|
|
ISUZU 8943619270
|
|
ISUZU 8943619271
|
|
ISUZU 8943724350
|
|
ISUZU 94172376
|
|
OPEL 569801
|
|
OPEL 596210
|
|
OPEL 8943619270
|
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 115 коня | бензин |
| Isuzu GEMINI седан (JT) | 50 коня | дизел |
| Isuzu GEMINI седан (JT) | 67 коня | дизел |
| Isuzu GEMINI (JT) | 50 коня | дизел |
| Isuzu GEMINI (JT) | 67 коня | дизел |
| Isuzu GEMINI (JT) | 114 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER (UBS) | 97 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER (UBS) | 106 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост (UBS) | 90 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост (UBS) | 116 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост (UBS) | 72 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 94 коня | бензин |
| Opel CAMPO (TF_) | 76 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 94 коня | бензин |
| Opel CAMPO (TF_) | 76 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 109 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 109 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 98 коня | бензин |
| Opel CAMPO (TF_) | 98 коня | бензин |
| Isuzu GEMINI (JT) | 71 коня | бензин |
| Isuzu GEMINI седан (JT) | 71 коня | бензин |
| Isuzu FASTER (KB) | 75 коня | дизел |
| Isuzu FASTER (KB) | 75 коня | дизел |
| Isuzu FASTER (KB) | 53 коня | дизел |
| Isuzu FASTER (KB) | 53 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 76 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 76 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 53 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 53 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER (UBS) | 53 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост (UBS) | 53 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 101 коня | дизел |
| Opel CAMPO (TF_) | 101 коня | дизел |
| Isuzu GEMINI | 99 коня | бензин |
| Isuzu GEMINI | 132 коня | бензин |
| Isuzu GEMINI | 180 коня | бензин |
| Isuzu GEMINI | 143 коня | бензин |
| Isuzu GEMINI | 88 коня | дизел |
| Isuzu GEMINI седан | 88 коня | дизел |
| Isuzu GEMINI седан | 99 коня | бензин |
| Isuzu GEMINI седан | 132 коня | бензин |
| Isuzu GEMINI седан | 180 коня | бензин |
| Isuzu GEMINI седан | 143 коня | бензин |
