спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD2593-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 330 mm |
| дебелина | 32 mm |
| височина | 64,5 mm |
| минимална дебелина | 29,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 67 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| тегло | 24.080 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD2593-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2044211012
|
|
MERCEDES-BENZ 2044211312
|
|
MERCEDES-BENZ 2044211412
|
|
MERCEDES-BENZ 2044212912
|
|
A.B.S. 17393
113.61 €
-20%
90.88 €
|
|
ATE 24013201441
|
|
ATE 432144
|
|
BENDIX 562331B
|
|
BORG & BECK BBD5765S
|
|
BOSCH 0986479332
|
|
BREMBO 09982520
|
|
CIFAM 8001029C
|
|
DELPHI BG3877
73.38 €
-20%
58.7 €
|
|
FERODO DDF1595
72.28 €
-20%
57.83 €
|
|
FREMAX BD2593
|
|
fri.tech. BD0928
|
|
FTE BS7254
|
|
GALFER B1G23201441
|
|
GIRLING 6073515
|
|
HELLA PAGID 8DD355109421
|
|
ICER 78BD25932
|
|
JP GROUP 1363104900
|
|
JURID 562331J
|
|
KAWE 6114210
|
|
LPR M2020V
|
|
LUCAS DF7351S
|
|
LUCAS CAV DF7351S
|
|
LUCAS DIESEL DF7351S
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF7351S
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF7351S
|
|
LUCAS TVS DF7351S
|
|
METZGER 25090V
|
|
MEYLE 0155210004PD
|
|
MINTEX MDC1788
|
|
NK 203361
|
|
OPTIMAL BS7860
|
|
PAGID 8DD355109421
|
|
REMSA 114210
|
|
REMSA 6114210
|
|
ROADHOUSE 6114210
|
|
sbs 1815203361
67.91 €
-0%
67.91 €
|
|
ST-TEMPLIN 0311020830
|
|
TEXTAR 92119903
66.48 €
-20%
53.18 €
|
|
TRISCAN 812023173
|
|
TRUSTING DF928
60.68 €
-0%
60.68 €
|
|
TRW DF7351S
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
WOKING D6114210
|
|
ZIMMERMANN 400363720
|
| Mercedes GLK-CLASS (X204) | 272 коня | бензин |
| Mercedes GLK-CLASS (X204) | 306 коня | бензин |
| Mercedes GLK-CLASS (X204) | 231 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 260 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 306 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 272 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 190 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 292 коня | бензин |
| Mercedes GLK-CLASS (X204) | 211 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 292 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 211 коня | дизел |
| Mercedes GLK-CLASS (X204) | 231 коня | бензин |
| Mercedes GLK-CLASS (X204) | 272 коня | бензин |
| Mercedes GLK-CLASS (X204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 292 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 231 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 231 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 292 коня | бензин |
| Mercedes GLK-CLASS (X204) | 170 коня | дизел |
| Mercedes GLK-CLASS (X204) | 170 коня | дизел |
| Mercedes GLK-CLASS (X204) | 204 коня | дизел |
| Mercedes GLK-CLASS (X204) | 231 коня | бензин |
| Mercedes GLK-CLASS (X204) | 224 коня | дизел |
| Mercedes GLK-CLASS (X204) | 143 коня | дизел |
| Mercedes GLK-CLASS (X204) | 265 коня | дизел |
