спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD2780-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 278 mm |
| дебелина | 12,6 mm |
| височина | 63,3 mm |
| минимална дебелина | 10,6 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 80 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| тегло | 10.490 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD2780-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1144210012
|
|
MERCEDES-BENZ 1154211412
|
|
MERCEDES-BENZ 1234200072
|
|
MERCEDES-BENZ 1234210012
|
|
ATE 24011301371
|
|
BOSCH 0986478058
|
|
BREMBO 08318920
|
|
FREMAX BD2780
|
|
ICER 78BD27802
|
|
LUCAS DF1573
|
|
LUCAS CAV DF1573
|
|
LUCAS DIESEL DF1573
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1573
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF1573
|
|
LUCAS TVS DF1573
|
|
REMSA 27200
|
|
REMSA 627200
|
|
ROADHOUSE 627200
|
|
TRW DF1573
46.71 €
-20%
37.37 €
|
| Mercedes /8 (W114) | 120 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 84 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 94 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 101 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 109 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 136 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 109 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 140 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 156 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 177 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 185 коня | бензин |
| Mercedes седан (W123) | 55 коня | дизел |
| Mercedes седан (W123) | 60 коня | дизел |
| Mercedes седан (W123) | 60 коня | дизел |
| Mercedes седан (W123) | 67 коня | дизел |
| Mercedes седан (W123) | 72 коня | дизел |
| Mercedes седан (W123) | 65 коня | дизел |
| Mercedes седан (W123) | 80 коня | дизел |
| Mercedes седан (W123) | 88 коня | дизел |
| Mercedes седан (W123) | 125 коня | дизел |
| Mercedes седан (W123) | 129 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S123) | 101 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S123) | 109 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S123) | 136 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S123) | 109 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S123) | 129 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S123) | 140 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S123) | 185 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S123) | 72 коня | дизел |
| Mercedes KOMBI комби (S123) | 65 коня | дизел |
| Mercedes KOMBI комби (S123) | 80 коня | дизел |
| Mercedes KOMBI комби (S123) | 88 коня | дизел |
| Mercedes KOMBI комби (S123) | 125 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W116) | 160 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W116) | 177 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W116) | 185 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C123) | 136 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C123) | 109 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C123) | 156 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C123) | 177 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C123) | 185 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C123) | 125 коня | дизел |
