спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD2893-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина | 22 mm |
| височина | 44,3 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 64,1 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| тегло | 11.250 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD2893-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012202481
|
|
BENDIX 562570BC
|
|
BOSCH 0986479437
|
|
DELPHI BG4146
94.73 €
-20%
75.79 €
|
|
FERODO DDF1617
30.64 €
-20%
24.51 €
|
|
FREMAX BD2893
|
|
ICER 78BD28932
|
|
LUCAS DF4799
|
|
LUCAS CAV DF4799
|
|
LUCAS DIESEL DF4799
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4799
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4799
|
|
LUCAS TVS DF4799
|
|
NK 204034
|
|
SAFELINE BRAKE PADS 09A76110
|
|
TRW DF4799
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
ZIMMERMANN 150344400
|
|
MINI 34116774985
|
| Mini MINI (R56) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI Roadster (R59) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI Roadster (R59) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 109 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 75 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 112 коня | дизел |
