спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD2905-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 262 mm |
| дебелина | 10 mm |
| височина | 61 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 76,1 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| тегло | 8.410 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD2905-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011003181
|
|
BOSCH 0986479345
|
|
BREMBO 08A11420
|
|
FREMAX BD2905
|
|
ICER 78BD29052
|
|
LUCAS DF4281
|
|
LUCAS CAV DF4281
|
|
LUCAS DIESEL DF4281
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4281
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4281
|
|
LUCAS TVS DF4281
|
|
REMSA 676600
|
|
REMSA 76600
|
|
ROADHOUSE 676600
|
|
TRW DF4281
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
HYUNDAI 5841139300
|
|
HYUNDAI 5841139600
|
|
HYUNDAI 584113K300
|
|
KIA 5841139600
|
| Hyundai XG (XG) | 163 коня | бензин |
| Hyundai XG (XG) | 188 коня | бензин |
| Hyundai XG (XG) | 197 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 113 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 141 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 141 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 162 коня | бензин |
| Kia MAGENTIS (MG) | 144 коня | бензин |
| Kia MAGENTIS (MG) | 140 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 140 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 140 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 140 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 140 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 113 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 136 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 136 коня | дизел |
