спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD2907-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 284 mm |
| дебелина | 10 mm |
| височина | 61 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 76 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| тегло | 10.240 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD2907-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011002861
|
|
BOSCH 0986479126
|
|
BREMBO 08A44610
|
|
FREMAX BD2907
|
|
ICER 78BD29072
|
|
LUCAS DF4287
|
|
LUCAS CAV DF4287
|
|
LUCAS DIESEL DF4287
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4287
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4287
|
|
LUCAS TVS DF4287
|
|
REMSA 675600
|
|
REMSA 75600
|
|
ROADHOUSE 675600
|
|
TRW DF4287
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
HYUNDAI 584113A300
|
|
KIA 584113A300
|
| Hyundai TRAJET (FO) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 173 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 173 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 135 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 140 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 175 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 175 коня | бензин |
